Joanna Moro
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Moro w ogniu krytyki. Wszystko przez nagą sesję z kilkumiesięczną córeczką... 

Faktycznie aktorka przesadziła?

Gabriela Czernecka 3 października 2020 09:56
Joanna Moro
Fot. East News

Joanna Moro w ogniu krytyki. Aktorka niedawno po raz trzeci została mamą i co jakiś czas dzieli się na Instagramie zdjęciami z najmłodszą córeczką. Najnowsze zdjęcia wywołały jednak oburzenie internautów. Faktycznie gwiazda przesadziła? Poznajcie szczegóły.

Odważne zdjęcia Joanny Moro z córką

Joanna Moro od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. W 2008 roku poślubiła Mirosława Szpilewskiego, z którym ma trójkę dzieci: dziewięcioletniego Mikołaja, sześcioletniego Jeremiego i kilkumiesięczną Ewę. Od narodzin córeczki, aktorka chętnie opowiada o macierzyństwie. Często na swoim Instagramie zamieszcza także zdjęcia z małą Ewą, które szybko zyskują popularność.

Tym razem w swoich social mediach zamieściła kulisy powstania nagiej sesji zdjęciowej. Aktorka pozuje do fotografii z córeczką. Nie wszystkim przypadło to do gustu. Wielu internautów jest oburzonych zachowaniem aktorki: „Średnio to wygląda. Tak sztucznie”, pisze jeden z nich. „Zdjęcia są piękne. Panią lubię. Nie hejtuję. Ale nie pochwalam pokazywania dziewczynki nago bez jej świadomej zgody. No nie” dodaje drugi. „Biedny maluszek”, komentuje trzeci. 

Pojawiły się też komentarze fanów, którzy stają w obronie swojej idolki pisząc wprost: „Przepiękna sesja! Jak ktoś chce się do czegoś przyczepić, to zawsze coś znajdzie”. A Wy, co myślicie o najnowszym wpisie aktorki? Faktycznie przesadziła? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⭐️⭐️⭐️ #backstage #sesja #mamaija Jak Wam się podoba ? @eliana_photography_pl @makeantonina @marina_official

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.