Joanna Moro
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Moro w ogniu krytyki. Wszystko przez nagą sesję z kilkumiesięczną córeczką... 

Faktycznie aktorka przesadziła?

Gabriela Czernecka 3 października 2020 09:56
Joanna Moro
Fot. East News

Joanna Moro w ogniu krytyki. Aktorka niedawno po raz trzeci została mamą i co jakiś czas dzieli się na Instagramie zdjęciami z najmłodszą córeczką. Najnowsze zdjęcia wywołały jednak oburzenie internautów. Faktycznie gwiazda przesadziła? Poznajcie szczegóły.

Odważne zdjęcia Joanny Moro z córką

Joanna Moro od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. W 2008 roku poślubiła Mirosława Szpilewskiego, z którym ma trójkę dzieci: dziewięcioletniego Mikołaja, sześcioletniego Jeremiego i kilkumiesięczną Ewę. Od narodzin córeczki, aktorka chętnie opowiada o macierzyństwie. Często na swoim Instagramie zamieszcza także zdjęcia z małą Ewą, które szybko zyskują popularność.

Tym razem w swoich social mediach zamieściła kulisy powstania nagiej sesji zdjęciowej. Aktorka pozuje do fotografii z córeczką. Nie wszystkim przypadło to do gustu. Wielu internautów jest oburzonych zachowaniem aktorki: „Średnio to wygląda. Tak sztucznie”, pisze jeden z nich. „Zdjęcia są piękne. Panią lubię. Nie hejtuję. Ale nie pochwalam pokazywania dziewczynki nago bez jej świadomej zgody. No nie” dodaje drugi. „Biedny maluszek”, komentuje trzeci. 

Pojawiły się też komentarze fanów, którzy stają w obronie swojej idolki pisząc wprost: „Przepiękna sesja! Jak ktoś chce się do czegoś przyczepić, to zawsze coś znajdzie”. A Wy, co myślicie o najnowszym wpisie aktorki? Faktycznie przesadziła? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⭐️⭐️⭐️ #backstage #sesja #mamaija Jak Wam się podoba ? @eliana_photography_pl @makeantonina @marina_official

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.