Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Kulig w sesji zdjęciowej u boku największych hollywoodzkich gwiazd!

Razem z nią pozują Nicole Kidman, Margot Robbie i Eddie Redmayne!

Weronika Kostyra 4 stycznia 2019 11:55
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Po tym jak film Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego odniósł ogromny sukces w Europie, produkcja podbija Stany Zjednoczone. Joanna Kulig od kilku tygodni przebywa w USA i promuje film na amerykańskim rynku. Mówi się, że ma on bardzo duże szanse na nominację do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Jednak głośniej niż o filmie jest o samej Joannie Kulig. Krytycy docenili jej talent i urodę. Aktorka dostaje wiele propozycji nowych ról, a także pojawia się w zestawieniach najlepszych aktorów minionego roku.

Joanna Kulig w „W magazine”

Polska aktorka została właśnie wyróżniona udziałem w sesji zdjęciowej prestiżowego W magazine. Autorem zdjęć jest wybitny fotograf Tim Walker, a pozowali mu także Nicole Kidman, Margot Robbie, Amy Adams, Claire Foy, Saoirse Ronan, Eddie Redmayne i Rami Malek. Joanna Kulig wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i jej ciążowy brzuszek jest widoczny na bajkowych fotografiach. Aktorka jest ubrana na biało, spod kapelusza na jej ramiona spływają dłuższe niż zwykle blond włosy, a w rękach trzyma kilka jabłek. Sesja przedstawia i opisuje na łamach magazynu największych aktorów 2018 roku. Dla Joanny Kulig to olbrzymie wyróżnienie!

Joanna Kulig bezsprzecznie jest teraz u szczytu kariery. Polska gwiazda rzuciła na kolana światową prasę. Niedawno aktorka została bohaterką klimatycznej, czarno-białej sesji zdjęciowej w magazynie Vanity Fair. Wcześniej znalazła się na okładce francuskiego Elle, a także udzieliła wywiadu dla Vogue. To jednak nie koniec jej sukcesów. Niedawno zdobyła Europejską Nagrodę Filmową nazywaną „europejskim Oscarem”, została uznana za Najlepszą Aktorkę za rolę Zuli w filmie Zimna wojna.

Czy wszystkie te wyróżnienia znaczą, że Joanna Kulig będzie nominowana do Oscara? 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.