Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Kulig w sesji zdjęciowej u boku największych hollywoodzkich gwiazd!

Razem z nią pozują Nicole Kidman, Margot Robbie i Eddie Redmayne!

Weronika Kostyra 4 stycznia 2019 11:55
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Po tym jak film Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego odniósł ogromny sukces w Europie, produkcja podbija Stany Zjednoczone. Joanna Kulig od kilku tygodni przebywa w USA i promuje film na amerykańskim rynku. Mówi się, że ma on bardzo duże szanse na nominację do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Jednak głośniej niż o filmie jest o samej Joannie Kulig. Krytycy docenili jej talent i urodę. Aktorka dostaje wiele propozycji nowych ról, a także pojawia się w zestawieniach najlepszych aktorów minionego roku.

Joanna Kulig w „W magazine”

Polska aktorka została właśnie wyróżniona udziałem w sesji zdjęciowej prestiżowego W magazine. Autorem zdjęć jest wybitny fotograf Tim Walker, a pozowali mu także Nicole Kidman, Margot Robbie, Amy Adams, Claire Foy, Saoirse Ronan, Eddie Redmayne i Rami Malek. Joanna Kulig wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i jej ciążowy brzuszek jest widoczny na bajkowych fotografiach. Aktorka jest ubrana na biało, spod kapelusza na jej ramiona spływają dłuższe niż zwykle blond włosy, a w rękach trzyma kilka jabłek. Sesja przedstawia i opisuje na łamach magazynu największych aktorów 2018 roku. Dla Joanny Kulig to olbrzymie wyróżnienie!

Joanna Kulig bezsprzecznie jest teraz u szczytu kariery. Polska gwiazda rzuciła na kolana światową prasę. Niedawno aktorka została bohaterką klimatycznej, czarno-białej sesji zdjęciowej w magazynie Vanity Fair. Wcześniej znalazła się na okładce francuskiego Elle, a także udzieliła wywiadu dla Vogue. To jednak nie koniec jej sukcesów. Niedawno zdobyła Europejską Nagrodę Filmową nazywaną „europejskim Oscarem”, została uznana za Najlepszą Aktorkę za rolę Zuli w filmie Zimna wojna.

Czy wszystkie te wyróżnienia znaczą, że Joanna Kulig będzie nominowana do Oscara? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?