Joanna Krupa o ślubie Marty Krupy i Marco Adrettiego
Fot. East News
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS Joanna Krupa o ślubie swojej młodszej siostry Marty, jej przyszłym mężu i ponownym wyjściu za mąż!

Konrad Szczęsny 20 sierpnia 2017 19:00
Joanna Krupa o ślubie Marty Krupy i Marco Adrettiego
Fot. East News

Już we wrześniu jedyna siostra Joanny Krupy wyjdzie za mąż za kierowcę rajdowego Marco Andrettiego. Modelka zdradziła nam szczegóły uroczystości, która odbędzie się w USA. Co myśli o przyszłym mężu młodszej siostry? Jak wyglądają przygotowania do uroczystości? I czy sama wyjdzie ponownie za mąż?

Polecamy też: Przepych, bajkowa suknia ślubna i goście z całego świata. Tak wyglądało wesele Marty Krupy i Marco Andrettiego. DUŻO ZDJĘĆ

Polecamy też: TYLKO U NAS Joanna Krupa o swoim mężu: „Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia!’’

Joanna Krupa o ślubie Marty Krupy i Marco Andrettiego

– Jak to jest być świadkiem na ślubie własnej siostry? Tym bardziej, że w ostatnim czasie Ty się rozwiodłaś. Nie boisz się, że małżeństwo zaszkodzi związkowi Marty? Rozwód zmienił Twój stosunek do małżeństwa?

Bardzo się cieszę, że jestem świadkiem na ślubie Marty, bo to moja młodsza siostra i jestem bardzo szczęśliwa, że znalazła kogoś, kogo kocha! Marco bardzo dobrze ją traktuje, jak princess! Wiem, że będzie miała z nim bardzo dobre życie, bo on ją kocha ponad wszystko. Rozwód nic nie zmienił w moim postrzeganiu małżeństwa, nadal wierzę w miłość i w to, że może jeszcze kiedyś wyjdę ponownie za mąż. Ale też myślę sobie, że małżeństwo nie jest najważniejsze, że jak dwie osoby się kochają i pracują nad związkiem, to jest ok. Bo małżeństwo nie daje żadnej gwarancji. Można po prostu być razem i czuć się świetnie ze sobą. Papier, małżeństwo – to nic nie znaczy, nie daje żadnej gwarancji, jeśli jedna osoba nie chce być z drugą.

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa już po rozwodzie z mężem. Znamy szczegóły sprawy

– Jak dogadujesz się z partnerem siostry? Nie boisz się, że będzie chciał wykorzystać jej medialne nazwisko, by zaistnieć w show-biznesie?

Nie, w ogóle się tego nie boję, dlatego że Marco Andretti jest jednym z największych nazwisk, jeśli chodzi o Racing .  Jego dziadek Jest legendą wyścigów i  był mistrzem świata Formuły 1 w 1978 roku, był jednym z najlepszych! On po prostu ma nazwisko, więc w ogóle nie martwię się o to, że będzie chciał wykorzystać Martę. Myślę, że oni będą sobie po prostu pomagali i wzajemnie się wspierali, ponieważ oboje mają znane nazwiska.Wiem, że on jej by nigdy nie wykorzystał medialnie, ponieważ ceni sobie prywatność, spokój. Często proponowałam im, żebyśmy nakręcili razem jakiś program typu reality show, ale on nigdy nie wykazywał w tym kierunku zainteresowania. Skupia się na swojej karierze, na wyścigach – to jest jego misja w życiu i jego świat. A jeśli chodzi o działalność medialną, pojawianie się w prasie, to jemu na tym w ogóle nie zależy, mimo że ma wielu medialnych i znanych znajomych, takich jak Ludacris czy Kevin Hart. Oni na pewno też pojawią się na weselu!

Polecamy też: „Zamrożenie jajeczek było błędem”. Dlaczego Romain Zago tak ostro komentuje małżeństwo z Joanną Krupą?

– Na jakim etapie są przygotowania do ślubu i wesela? Odbędzie się w Stanach, a może w Polsce? Jak na ślub Twojej siostry reaguje Wasza mama?

Marta ma już wszystko przygotowane, ponieważ ślub odbędzie się za miesiąc. Wezmą go u siebie w domu, w Pensylwanii. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Mama jest bardzo szczęśliwa, bo kocha Marco. Bardzo się lubią, zresztą jak cała nasza rodzina. No i każdy trzyma kciuki za Martę, żeby była szczęśliwa z nim do końca życia!

Przeczytaj też: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję”. TYLKO U NAS Joanna Krupa o rozstaniu z mężem!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.