Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Na planie nowego odcinka Top Model doszło do rękoczynów!

Między Joanną Krupą, a Julią Wieniawą padły naprawdę ostre słowa

Sabina Zięba 3 sierpnia 2020 08:05
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Mimo nadal trwającej pandemii koronawirusa, telewizje przystąpiły już do realizacji niektórych programów. Wiadomo, że m. in. TVN od pewnego czasu kręci kolejny sezon Top Model. Nie zabraknie w nim stałych jurorów, a także wielu emocji, bowiem na planie najnowszego odcinka doszło do ostrej wymiany zdań między Joanną Krupą, a Julią Wieniawą! O co poszło?

Kłótnia Krupy i Wieniawy

Wszystkich fanów Top Model oraz Joanny Krupy na pewno cieszy fakt zbliżającego się powrotu programu na antenę TVN. Wiadomo, że w nadchodzącej edycji u boku pięknej blond modelki nie zabraknie również Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego. W jednym z odcinków gościem będzie także Julia Wieniawa. To właśnie między młodą aktorką, a prowadzącą show doszło na planie do szarpaniny. Z jakiego powodu?

Całość na nagraniu uwiecznił Marcin Tyszka i kilka dni temu opublikował na swoim koncie na Instagramie. Choć Wieniawa dodała wcześniej w swoich mediach społecznościowych radosną fotografię z podpisem: „Stało się! Zagościłam w moim ulubionym Top Model. Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv!”, po filmie nagranym przez fotografa można przypuszczać, że wcale nie było tak wesoło.

Na wideo widzimy, jak Julia podchodzi do Joanny Krupy i mówi: „Przepraszam, Joasiu, nie wiem czy wiesz, ale skończyłaś się i przejmuję Twój program. Idzie nowe”, na co modelka, w swoim zabawnym stylu, odpowiada: „Co? Myślisz, że ja jestem za stara? Ty chicken! No weź się uspokój! Zaraz ci te wszystkie pióra wyrwę!”. Po wymianie ostrych słów dochodzi między nimi do szarpaniny.

Sam Tyszka post podpisał: „Drama Drama Drama….takie sceny podpatrzyłem podczas nagrań Top Model. Będzie się działo… Sami zobaczcie co ja muszę znosić… Zmontowałem filmik żeby było cenzuralnie, co tam się działo”.

Na szczęście pod koniec nagrania widać, że zarówno Krupa, jak i Wieniawa wybuchają śmiechem, a cała sytuacja okazuje się żartem. 

Jesteście ciekawi tego odcinka?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.