Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Na planie nowego odcinka Top Model doszło do rękoczynów!

Między Joanną Krupą, a Julią Wieniawą padły naprawdę ostre słowa

Sabina Zięba 3 sierpnia 2020 08:05
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Mimo nadal trwającej pandemii koronawirusa, telewizje przystąpiły już do realizacji niektórych programów. Wiadomo, że m. in. TVN od pewnego czasu kręci kolejny sezon Top Model. Nie zabraknie w nim stałych jurorów, a także wielu emocji, bowiem na planie najnowszego odcinka doszło do ostrej wymiany zdań między Joanną Krupą, a Julią Wieniawą! O co poszło?

Kłótnia Krupy i Wieniawy

Wszystkich fanów Top Model oraz Joanny Krupy na pewno cieszy fakt zbliżającego się powrotu programu na antenę TVN. Wiadomo, że w nadchodzącej edycji u boku pięknej blond modelki nie zabraknie również Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego. W jednym z odcinków gościem będzie także Julia Wieniawa. To właśnie między młodą aktorką, a prowadzącą show doszło na planie do szarpaniny. Z jakiego powodu?

Całość na nagraniu uwiecznił Marcin Tyszka i kilka dni temu opublikował na swoim koncie na Instagramie. Choć Wieniawa dodała wcześniej w swoich mediach społecznościowych radosną fotografię z podpisem: „Stało się! Zagościłam w moim ulubionym Top Model. Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv!”, po filmie nagranym przez fotografa można przypuszczać, że wcale nie było tak wesoło.

Na wideo widzimy, jak Julia podchodzi do Joanny Krupy i mówi: „Przepraszam, Joasiu, nie wiem czy wiesz, ale skończyłaś się i przejmuję Twój program. Idzie nowe”, na co modelka, w swoim zabawnym stylu, odpowiada: „Co? Myślisz, że ja jestem za stara? Ty chicken! No weź się uspokój! Zaraz ci te wszystkie pióra wyrwę!”. Po wymianie ostrych słów dochodzi między nimi do szarpaniny.

Sam Tyszka post podpisał: „Drama Drama Drama….takie sceny podpatrzyłem podczas nagrań Top Model. Będzie się działo… Sami zobaczcie co ja muszę znosić… Zmontowałem filmik żeby było cenzuralnie, co tam się działo”.

Na szczęście pod koniec nagrania widać, że zarówno Krupa, jak i Wieniawa wybuchają śmiechem, a cała sytuacja okazuje się żartem. 

Jesteście ciekawi tego odcinka?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.