Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wydali wspólne oświadczenie! Co dalej z ich związkiem?

Te słowa nie pozostawiają wątpliwości...

Konrad Szczęsny 13 marca 2021 19:04
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Informacja o rozstaniu pary obiegła media w piątek 12. marca. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali zaręczyny? Wiele na to wskazywało... Teraz artystka i sportowiec wydali wspólne oświadczenie. Co dalej z ich relacją? Te słowa nie pozostawiają złudzeń...

Rozstanie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Prawda czy fikcja?

Zdrady, terapia i... wielkie rozstanie. O tym od dwóch miesięcy rozpisywała się zagraniczna prasa. Scenariusz wydawał się tym bardziej prawdopodobny, że para przestała zamieszczać wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. W piątek 12. marca „Page six” podało informację, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali zaręczyny. Potwierdził to również  uchodzący za wiarygodne źródło magazyn „People”.

„Są na rozdrożu od prawie trzech miesięcy. Starali się pozostać razem dla dzieci, ale wszyscy wiedzieli, że to nie zadziała. Mieli razem kupić mega rezydencję, a potem tak się nie stało. Kiedy wycofali się z umowy, wszyscy ich przyjaciele tutaj w Miami już wiedzieli”, zdradził ich znajomy. 

Przyjaciele podkreślali również, że oboje walczyli jak lwy o tę relację... „Zaczęli mieć problemy w trakcie kwarantanny. Razem poszli na terapię. Naprawdę pracowali nad swoim związkiem”, zapewniali.

A jaka jest prawda? Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wreszcie przerwali milczenie i ujawnili prawdę!

Wspólne oświadczenie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Potwierdzili rozstanie?

Zaczęli być razem na początku 2017 roku. Zaręczyli się w rajskich okolicznościach, na Bahamach, w marcu 2019 roku. Ślub przekładali dwukrotnie – oficjalnie z powodu pandemii koronawirusa. Pierwotnie miał odbyć się w czerwcu 2020 roku we Włoszech, co w wywiadzie potwierdziła sama artystka.

Jednak w lutym media obiegły niepokojące informacje o zdradzie, której miał się dopuścić Alex Rodriguez. Baseballista wdał się ponoć w płomienny romans ze słynną amerykańską celebrytką. J.Lo nie skomentowała tych rewelacji, ale ujawniła, że skorzystali z psychoterapii.

Czy para faktycznie zerwała zaręczyny? Magazynowi „People” udało zdobyć się ich wspólne oświadczenie. Jego treść jest naprawdę zaskakująca!

Pracujemy nad niektórymi sprawami”, zadeklarowali J.Lo i A-Rod w oświadczeniu uzyskanym przez magazyn.

Ich znajomi byli nieco bardziej wylewni i zapewnili, że do żadnego rozstania nie doszło. 

Nigdy oficjalnie nie zerwali i nie rozmawiali o tym, nadal są razem. Trafili na trudny okres. Ale nie zerwali zaręczyn”, twierdzą.

To o tyle ciekawe, że chwilę wcześniej potwierdzili nieco inną wersję wydarzeń... Tym niemniej trzymamy kciuki za związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.