Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się! Para odwołała zaręczyny

A wydawali się dobrani idealnie...

Konrad Szczęsny 13 marca 2021 09:03
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Miał być ślub a jest wielkie rozstanie! To koniec związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Kulisy tej sensacyjnej decyzji przybliżyły zagraniczne media. Sami zainteresowani póki co się do tych informacji nie odnieśli...

Plotki o zdradach, terapia. Kulisy związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się w 2017 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Do tego stopnia, że w listopadzie tego roku pozowali w zmysłowej i niezwykle sensualnej sesji dla „Vanity Fair”. Szybko zaczęły pojawiać się spekulacje o zaręczynach. Doszło do nich ostatecznie w marcu 2019 roku

Media prześcigały się w doniesieniach na temat ślubu pary, jednak uroczystość koniec końców przekładana była dwukrotnie z powodu pandemii koronawirusa. Potwierdziła to w wywiadzie J.Lo zdradzając, że miała się odbyć pierwotnie w czerwcu 2020 roku we Włoszech.

„To było naprawdę smutne, ponieważ mieliśmy się pobrać w czerwcu i już wcześniej wszystko zaplanowaliśmy, więc gdy w marcu lub kwietniu spojrzeliśmy na sytuację we Włoszech, byliśmy przerażeni. Pomyśleliśmy wówczas: To może się nie wydarzyć. Włochy to najgorsze miejsce na świecie…”, zwierzała się w Radio Andy.

I choć wydawało się, że mimo tego między piosenkarką i byłym sportowcem wszystko jest w jak najlepszym porządku i świetnie się dogadują, prawda była zupełnie inna. Na początku lutego pojawiły się doniesienia na temat płomiennego romansu Alexa Rodrigueza z Madison LeCory. Kobieta znana jest amerykańskiej publiczności z show „Southern Charm” i nie ma najlepszej reputacji. Zarzuca się jej m.in. regularne sypianie z żonatymi mężczyznami...

Choć ukochany Jennifer Lopez nie odniósł się do tych spekulacji, w mediach zawrzało. Tym bardziej, że wcześniej plotkowano o jego intymnych relacjach z Lauren Hunter (w 2017 roku), modelką fitness, zaś dwa dni po zaręczynach media podawały informację, że Alexa Rodrigueza i modelkę „Playboya” Zoe Gregory połączył płomienny romans...

W lutym tego roku Jennifer Lopez ujawniła, że przeszli terapię, by popracować nad związkiem. Jednak najnowsze doniesienia wskazują na definitywne rozstanie pary!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się - dlaczego? Przyczyny kryzysu

Jako pierwszy informację o rozstaniu podał portal „Page Six”. Miało do niego dojść wczoraj, czyli w piątek 12. marca. Powoływano się m.in. na to, że ostatnie wspólne zdjęcia pary pochodzą z lutego. Wykonane zostały na Dominikanie, gdzie piosenkarka i aktorka kręciła swój nowy film „Shotgun Wedding”. Chwilę wcześniej, przed walentynkami, byli widziani w Miami na Florydzie.

I to właśnie w tym miejscu ma przebywać obecnie Alex Rodriguez. Przygotowuje się do nowego sezonu baseballowego. Z kolei Jennifer Lopez nadal kręci film na Dominikanie. On w dniu, kiedy media obiegły te sensacyjne informacje, opublikował zdjęcie na jachcie ze słonecznej Florydy.

„Nie przejmuj się mną, po prostu pływam na żaglówce. Jakie masz plany na weekend?”, napisał enigmatycznie.

Z kolei Jennifer Lopez na swoim profilu na Instagramie zamieściła serię archiwalnych nagrań. „Znajdź dobry powód do śmiechu. Przesyłam miłość”, podpisała je.

Smutne informacje potwierdził również informator magazynu „People”, uchodzącego za niezwykle wiarygodny i rzetelny. 

„To trwało długo. Są uwiązani biznesowo, więc nie jest to łatwe zakończenie związku. Zajęło im trochę czasu, zanim podjęli ostateczną decyzję, ale nie mieli wyjścia”, twierdzi znajomy pary.

Póki co ani przedstawiciele Alexa Rodrigueza, ani Jennifer Lopez, nie potwierdzili tych doniesień...  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.