Przyjaźń po rozstaniu czy romans?

Gabriela Czernecka 22 lutego 2018 14:00

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem? O tym, że byli małżonkowie utrzymują kontakt wiadomo nie od dziś, ale te prywatne wiadomości pary dają do myślenia. Czy idealne małżeństwo Brada Pitta przez te wszystkie lata było jednym wielkim kłamstwem? Smsy Jennifer Aniston i Brada Pitta wyciekły do sieci. Takich słów nikt się nie spodziewał...

Jennifer Aniston i Brad Pitt: prywatne wiadomości

Informacja o rozstaniu Jennifer Aniston i Justina Therouxa od kilku dni jest tematem numer jeden. Para była małżeństwem przez niecałe trzy lata. Uznawano ich za jedną z najpiękniejszych i najlepiej dobranych w Hollywood. Niestety, wygląda na to, że ich związek to już przeszłość.

Choć na zewnątrz wydawali się parą idealną, ich związek przeszedł niejeden kryzys. Zdrady, kłótnie o dziecko i miejsce zamieszkania, problemy z narkotykami... Teraz do listy powodów rozstania dochodzą prywatne pełne namiętności i romantyzmu wiadomości od Brada Pitta, które Jennifer Aniston zachowała na pamiątkę. 

„Pięknie dziś wyglądałaś”, „Tęsknię za tobą”

Justin Theroux odnalazł smsy dwa lata temu. Od tamtej pory para nie mogła pokonać problemu, jakim stanowiła przeszłość Jennifer i Brada. Podobno aktorka nie przyznała mężowi, kiedy dokładnie zostały napisane te wiadomości, ale obecny mąż Jennifer Aniston miał swoje podejrzenia. Według Us Weekly, kiedy Justin Theroux znalazł wiadomości od byłego męża ukochanej, wpadł w szał.

„Wpadł przypadkiem na stare liściki, które Brad jej wypisywał. Słodkie, małe wiadomości. „Pięknie dziś wyglądałaś”, „Tęsknię za tobą”. Jen zapewniała go, że to nic wielkiego, ale on nie był przekonany. Jej wyjaśnienia zupełnie do niego nie trafiały. To przez takie sytuacje czuł się z nią niepewnie”, wyznał informator gazety.

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?

Czy faktycznie Aniston zdradzała Justina Therouxa z Bradem? Przypomnijmy, że małżeństwo Pitta i Jolie oficjalnie rozpadło się w 2016 roku, w tym samym czasie pojawiły się plotki, że małżeństwo Jennifer i Justina wisi na włosku. Podobno Brad wtedy odnowił kontakt z Aniston, wysyłając jej życzenia urodzinowe. Okazało się, że to dopiero początek.

Brad Pitt zadał sobie trochę trudu, by ponownie zdobyć numer byłej żony. „Uruchomił swoją sieć kontaktów”, wyznała w US Weekly osoba z otoczenia Jennifer. byli małżonkowie podobno w wiadomościach opisywali swoją wspólną przyszłość.

„Brad bardzo jej ufa. Przyznał się jej, że po rozstaniu przeżywa bardzo trudny czas. Wymienili się kilkoma wspomnieniami ze wspólnej przeszłości”, zapewnia źródło magazynu. Podobno Justin Theroux nie miał wówczas problemu z tym, że jego żona odnowiła kontakty z byłym ukochanym. Angelina Jolie nie podzielała jednak jego zdania - to stanowiło jeden z głównych powodów do kłótni. 

To do Jennifer Aniston Brad Pitt wydzwaniał po kłótniach z Angie. Gdy pojawiły się plotki, że aktor znęca się nad dziećmi, Jenn otwarcie trzymała jego stronę. „Jen ani trochę nie wierzy, że Brad znęcał się nad dziećmi. To, że takie oskarżenia są na niego rzucane, łamie jej serce. Być może nie kocha wszystkiego, co Brad robił, gdy był z nią związany, ale wie, że nie jest zdolny do czegoś tak okropnego”, podaje źródło magazynu Hollywood Life.

„Brad jest dobrym człowiekiem. Ma wady, jak każdy, ale krzywdzenie własnych dzieci do nich nie należy”, miała podobno powiedzieć aktorka. Czy faktycznie niebawem możemy spodziewać się powrotu najgorętszej pary Hollywood? 

1/7
Jennifer Aniston
Copyright @East News
1/7

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się. Czy to oznacza, że aktorka zejdzie się z Bradem Pittem?

2/7
Jennifer Aniston, modowy horoskop Wodników na rok 2018
Copyright @Getty Images/Jennifer Aniston
2/7

W zeszłym tygodniu Jennifer Aniston i Justin Theroux wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że zdecydowali się na separację.

3/7
Złote Globy 2018: Jennifer Aniston
Copyright @East News
3/7

Co ciekawe, choć mówiło się, że w sierpniu 2015 roku wzięli oni cichy ślub w luksusowej willi w Bel Air, serwis TMZ twierdzi, że... nigdy nie sformalizowali swojego związku!

4/7
Angelina Jolie i Brad Pitt czy Jennifer Aniston i Brad Pitt
Copyright @
4/7

O tym, że Angelina Jolie i Jennifer Aniston nie przepadają za sobą wiadomo nie od dziś. Wszystko ma związek z byłym mężem obu pań, Bradem Pittem. Żoną aktora w latach 2000-2005 była Jennifer Aniston. Niestety para rozstała się i choć Jenn w jednym z wywiadów wprost wyznała, że Brad porzucił ją dla Angeliny Jolie, to sam Brad zapewniał, że nigdy nie zdradzał żony. Ostatecznie Angelina Jolie i Brad Pitt zostali parą, a Jennifer Aniston niestrudzenie poszukiwała miłości.

5/7
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Copyright @ONS
5/7

 Jennifer Aniston i Brad Pitt znów będą razem?

6/7
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Copyright @East News
6/7

Czy faktycznie Brad Pitt zamierza zawalczyć o serce Jennifer Aniston?

7/7
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Copyright @East News
7/7

Czy faktycznie Brad Pitt zamierza zawalczyć o serce Jennifer Aniston?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.