Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images
O NICH SIĘ MÓWI

Zdjęcie Jennifer i Brada podbiło internet, ale pojawiła się zabawna przeróbka z udziałem Angeliny...

Przebije kultowe zdjęcie byłych małżonków?

Gabriela Czernecka 21 stycznia 2020 10:58
Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Jennifer Aniston i Brad Pitt na jednym zdjęciu? Świat oszalał po tym, jak para spotkała się za kulisami gali SAG Awards. Nikt nie ma wątpliwości, że byli małżonkowie po latach wciąż się przyjaźnią. To naprawdę coś wyjątkowego szczególnie w świecie Hollywood. Jenn i Brad świetnie czuli się w swoim towarzystwie, a aktor nawet trzymał swoją byłą partnerkę za rękę. Nic dziwnego, że ich wspólne zdjęcia stały się hitem internetu. Co niektórzy pokusili się jednak na przeróbkę... z Angeliną Jolie w roli głównej. Musicie to zobaczyć!

SAG Awards 2020 - Jennifer Aniston i Brad Pitt

Zdjęcia roześmianych byłych małżonków obiegły cały świat. Już po Złotych Globach zrobiło się głośno o tej parze. Wówczas Brad Pitt otwarcie przed kamerami przyznał, że Jennifer Aniston jest jego dobrą przyjaciółką. Nic dziwnego, że fani z niecierpliwością oczekiwali na pierwsze po latach wspólne zdjęcia i.. doczekali się! Fotografia, na której Brad Pitt i Jennifer Aniston trzymają się za rękę, gratulują sobie i wymieniają uśmiechy od kilku dni krąży po internecie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Samo ujęcie pary w tym wyjątkowym momencie sprawiło, że w internecie wciąż pojawiają się insynuacje, że czas najwyższy, by byli małżonkowie znów do siebie powrócili. Co na to Angelina Jolie? Aktorka milczy, ale internet postanowił wypowiedzieć się w jej imieniu. Ten mem robi furorę w sieci. Zobaczcie sami!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.