Jeff Bridges
Fot. Amanda Edwards/WireImage/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Jeff Bridges walczy z rakiem. Aktor zdecydował się na wyjątkową rzecz dla fanów

W sieci pojawił się jego... dziennik

Ksenia Krasko 31 października 2020 20:59
Jeff Bridges
Fot. Amanda Edwards/WireImage/Getty Images

Jeff Bridges poinformował niedawno fanów, że wykryto u niego nowotwór. 70-letni aktor opowiedział o tym na swoim Twitterze, dodając, że znajduje się pod opieką najlepszych specjalistów, dlatego wierzy, że uda mu się pokonać chorobę. Obiecał również obserwatorom, że będzie ich informował o swoim stanie zdrowia, i słowa dotrzymał. Jak się dziś czuje słynny filmowy Big Lebowski?

Jeff Bridges walczy z rakiem. Prowadzi dziennik

„Chcę wam wszystkim podziękować za kontakt i wsparcie w tym czasie. Otrzymywanie waszych życzeń i wyrazów miłości to świetne uczucie”, napisał na swoim Instagramie aktor, publikując zdjęcie ze szpitala. 70-letni zdobywca Oscara za rolę w Szalonym sercu zachęcił też fanów do śledzenia niedawno powstałej strony internetowej, która ma być jego dziennikiem w czasie walki z chorobą.

„Ten rak przynosi poczucie wartości i wdzięczności, i dobrą staromodną miłość. Czuję to wszystko, i bardzo to doceniam. Cała ta miłość jest zaraźliwa, jak jakiś pozytywny wirus”, pisze Jeff Bridges. „[...] Ten rak sprawia, że ​​doceniam moją śmiertelność, doceniam nietrwałość”, dodaje.

Odręczne pismo, notatki i autorskie rysunki – strona aktora naprawdę przypomina dziennik. Bridges dzieli się również z fanami linkami do spraw, na które „chciałby rzucić światło”. W jednym z nich zachęca do głosowania w nadchodzących wyborach, a w innym odsyła do nagrania, na którym opowiada o przyjaznych dla środowiska gitarach, ponieważ, jak pisze, należy „dbać o nasze drzewa”.

Jeff Bridges zapewnił, że będzie aktualizował dziennik tak często, jak mu się uda. Jak dodał, „oczekuję, że będę współpracował z wami w tworzeniu pięknego życia i świata dla nas wszystkich”. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.