DZIECI GWIAZD

Jaką mamą jest Małgorzata Socha? „U nas każdy zna swoje miejsce”!

Wymaga czy pobłaża? My już wiemy...

Rafał Kowalski 25 lipca 2018 07:31

Małgorzata Socha jest perfekcyjną mamą dwóch córek – pięcioletniej Zosi i półtorarocznej Basi. W ostatnim wywiadzie, aktorka zdradziła jaką jest opiekunką dla swoich pociech. Na ile im pozwala, jakich wartości uczy i co sądzi o dziecięcym buncie.

Jaką Małgorzata Socha wychowuje córki?

Aktorka stara się znaleźć równowagę między sztywnymi regułami obowiązującymi w domu a matczyną miłością i reagowaniem na potrzeby dzieci. „Niektórzy myślą, że w domu szaleję jeszcze bardziej niż w zawodzie, tymczasem prowadzę go w sposób poukładany. U nas każdy zna swoje miejsce. A ja staram się zarządzać całą rodziną. Chociaż jeśli chodzi o wychowanie dzieci, to bywam konsekwentnie niekonsekwentna”, zdradziła Socha w magazynie Pani.

Gwiazda opowiedziała także o tym, że wiele z reguł, które stosuje wobec swoich córek, były obecne także w jej domu rodzinnym. „Z domu wyniosłam przekonanie, że każdy musi się trzymać określonych reguł. I jestem przekonana o tym, że małemu człowiekowi łatwiej funkcjonuje się w takim rytmie. Anarchia powoduje bezmyślność, ludzie zaczynają się kręcić bezwładnie wokół własnej osi. To nie ten kierunek. Choć nie jestem tak zasadnicza jak moi rodzice, to lubię, gdy moja starsza córka Zosia powtarza: „Bo my mamy w domu zasady”… „Tak, kochanie”, odpowiadam. „I trzymaj się ich!”. Cieszę się, że ona to rozumie i że jej to pasuje. Pewnie będzie się w przyszłości przeciwko nim buntowała, ale każdy moment w życiu może być rozwojowy. Po latach się docenia”, czytamy w miesięczniku.

Wszystkie zasady, o których opowiedziała gwiazda serialu Przyjaciółki na pewno przydadzą się także przy wychowywaniu kolejnego dzidziusia. Małgorzata Socha jeszcze w tym roku zostanie mamą po raz trzeci.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.