Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Socha pokazała tajemnicze zdjęcie z noworodkiem. Fani w szoku!

Czyżby aktorka już urodziła?!

Rafał Kowalski 1 sierpnia 2018 16:59
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha już na dniach zostanie mamą. Znana aktorka spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Wraz ze szczęśliwą gwiazdą i jej ukochanym, na braciszka lub siostrzyczkę czekają pozostałe córki Sochy – pięcioletnia Zosia i półtoraroczna Basia. W gotowości ze złożeniem gratulacji są także wielbiciele gwiazdy, których swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie Małgorzata Socha wprowadziła w osłupienie!

Małgorzata Socha już urodziła?!

Właśnie to pytanie zadawała sobie część z obserwatorów gwiazdy, kiedy ta podzieliła się w sieci fotografią, na której trzyma w ramionach noworodka. Na szczęście wszystko wyjaśniał opis zdjęcia. Okazuje się, że to tylko element kampanii promocyjnej jednej z marek, której Socha jest ambasadorką. Ale przyznajemy, przez chwilę zrobiło się nam gorąco! Wszystko wskazuje jednak na to, że na trzecią pociechę aktorki przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać.

Jaką mamą będzie Małgorzata Socha?

W ostatnim wywiadzie, aktorka wyznała, że wiele z reguł, które stosuje wobec swoich córek, były obecne także w jej domu rodzinnym. Podobne zasady będą zapewne dotyczyły także trzeciej pociechy. „Z domu wyniosłam przekonanie, że każdy musi się trzymać określonych reguł. I jestem przekonana o tym, że małemu człowiekowi łatwiej funkcjonuje się w takim rytmie. Anarchia powoduje bezmyślność, ludzie zaczynają się kręcić bezwładnie wokół własnej osi. To nie ten kierunek. Choć nie jestem tak zasadnicza jak moi rodzice, to lubię, gdy moja starsza córka Zosia powtarza: „Bo my mamy w domu zasady”… „Tak, kochanie”, odpowiadam. „I trzymaj się ich!”. Cieszę się, że ona to rozumie i że jej to pasuje. Pewnie będzie się w przyszłości przeciwko nim buntowała, ale każdy moment w życiu może być rozwojowy. Po latach się docenia”, powiedziała Socha w magazynie Pani.

Mamy nadzieję, że gwiazda już niedługo będzie mogła cieszyć się trzecim bobasem na którego przyjście tak mocno czeka. Życzymy przyszłej mamie, by była pełna sił i energii dla jeszcze jednego, nowego członka rodziny.  

Małgorzata Socha
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.