Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska pokazała, jak wygląda jej najstarsza córka!

Fani twierdzą: „Jak dwie krople wody”

Sabina Zięba 4 maja 2020 21:05
Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Równo piętnaście lat temu Natalia Kukulska została po raz drugi mamą - 4 maja 2005 roku przyszła na świat jej najstarsza córka, Ania Dąbrówka. Teraz, w dniu jej urodzin, znana mama pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia swojej pociechy. Fani wieszczą: „Jak dwie krople wody”! Jak wygląda?

Ania Dąbrówka - wygląd

Córka tragicznie zmarłej Anny Jantar od dwudziestu lat jest w szczęśliwym związku z perkusistą, muzykiem sesyjnym i kompozytorem, Michałem Dąbrówką. Para doczekała się trójki dzieci. Już po roku małżeństwa na świat przyszedł ich syn, Jan, a cztery lata później Anna. Całkiem niedawno, bo w 2017 roku dołączyła do nich Laura. Gwiazda rzadko dzieli się z fanami zdjęciami swojej rodziny, jednak w dniu urodzin najstarszej córki zrobiła wyjątek.

4 maja Natalia Kukulska opublikowała na swoim Instagramie kilka fotografii Ani. W dniu jej święta, zdjęcia opatrzyła podpisem: „Urodzinowa, urodziwa, urokliwa. Moje 15-letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie. KochAniu, byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia!”.

Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy fanów zachwyconych naturalnością nastolatki. Dodatkowo wiele osób zauważyło jej niezwykłe podobieństwo do mamy i nieżyjącej babci. Piszą między innymi: „Odbicie lustrzane mamy, śliczna”, „Mała Natalia. Kopia” czy „Ale do babci Ani podoba”. Życzenia dziewczynce złożyły również gwiazdy. Katarzyna Zielińska stwierdziła: „Jezu jakie podobne jesteście! Piękne sto lat! Samych wspaniałych chwil!”, a Gabi Drzewiecka dodała: „Jak dwie krople wody! Miłości i zdrowia”.

Również tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…