Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska pokazała swoją najmłodszą córkę!

Podobna do mamy?

Sabina Zięba 6 stycznia 2020 13:00
Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Choć Natalia Kukulska rzadko dzieli się z fanami fotografiami ukazującymi jej prywatne życie, tym razem zrobiła wyjątek. Szczęśliwa mama pokazała, jak wygląda jej najmłodsza córka. To ujęcie jest naprawdę urocze!

Najmłodsza córka Natalii Kukulskiej

Wokalistka wraz ze swoim partnerem, Michałem Dąbrówką, wychowuje trójkę dzieci: 20-letniego Jana, 15-letnią Anię oraz najmłodszą Laurę. Dziewczynka skończyła właśnie 3 latka i z tej okazji Natalia Kukulska opublikowała w mediach społecznościowych niezwykle rodzinne zdjęcie.

Na fotografii widać szczęśliwych rodziców oraz ich najmłodszą pociechę. Wokalistka wyznała, że została ona wykonana kilka lat temu, ale właśnie taka radość towarzyszy im do dziś. Ujawniła: „Wielka radość i święto od 3 lat!!! Laurka - nasza miłostka najmłodsza. Zdjęcie co prawda z sierpnia 2017, ale oddaje to, co czujemy idealnie!”.

Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami, a także wyrażających zachwyt nad uroczym ujęciem. Zarówno fani, jak i znane osoby podzieliły się ciepłymi słowami. Małgorzata Socha napisała: „Kochana Nasza Laurko, jeszcze więcej miłości - jeśli to możliwe !!! Wszyscy Cię KOCHAMY”, natomiast Katarzyna Zielińska: „Sto lat!!!!!!!!!!”.

Uważacie, że Laura jest podobna do mamy?  

natalia_kukulska_pantene
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.