Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame, Magdalena Łuniewska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska są przyjaciółkami!

Co je połączyło?

Sabina Zięba 8 czerwca 2020 19:25
Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame, Magdalena Łuniewska

Choć wydawałoby się, że Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, nic bardziej mylnego. Obie są silnymi, pewnymi siebie kobietami sukcesu, które spełniają się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Teraz okazuje się, że gwiazdy od lat się przyjaźnią. Jak to się zaczęło?

Przyjaźń Lewandowskiej i Kożuchowskiej

Małgorzatę Kożuchowską i Annę Lewandowską dzieli aż 18 lat różnicy, jednak nie stoi to na przeszkodzie do znalezienia wielu wspólnych tematów. Wiadomo, że gdy aktorka kilka lat temu na jednym z eventów poznała sportsmenkę, ta zaskoczyła ją dojrzałością i ujęła ciepłem. Szybko okazało się, że wiele je łączy - mają podobne spojrzenie na świat i obie są przywiązane do tradycyjnych wartości.

Nie pokazują swojej przyjaźni w mediach społecznościowych, lecz już dwa lata temu Małgorzata Kożuchowska powierzyła firmie sportowców kreowanie swojego wizerunku i współpracuje z ich agencją PR-ową. Co więcej, aktorka jako jedna z pierwszych dowiedziała się, że Anna spodziewa się drugiego dziecka. Jak podaje Dobry Tydzień, nie kryła wzruszenia, gdy na świecie pojawiła się kolejna pociecha Lewandowskich. Po narodzinach pospieszyła z gratulacjami i na Instagramie napisała: „Słodziaki-szczęściary! Już zawsze będą miały siebie”. To właśnie wtedy uświadomiła sobie, jak ważne w życiu jest rodzeństwo.

Wiadomo, że Małgorzata długo zwlekała z byciem mamą. W naszym wywiadzie mówiła: „Wydawało mi się, że mam czas. Z upływem lat zaczęłam się lekko niepokoić. Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo”. Teraz podobno wyrzuca sobie, że zdecydowała się za późno i z ukłuciem zazdrości przygląda się dzieciakom Lewandowskich. Chciałaby, żeby Staś miał rodzeństwo, tym bardziej, że sama wychowała się z dwoma siostrami. Mówiła o nich: „Czuję, że jeśli w jakimkolwiek momencie życia któraś z nas będzie potrzebowała wsparcia, nie zostania sama. I nie ma żadnego znaczenia dzieląca nas odległość”.

Myślicie, że dzieci obu gwiazd w przyszłości również się zaprzyjaźnią?  

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.