Jacek Borkowski
Fot. Jan BIELECKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Borkowski trafił do szpitala przez COVID-19! Pokazał poruszające zdjęcie

„No i nie zdążyłem się zaszczepić...”, napisał aktor

Konrad Szczęsny 12 kwietnia 2021 10:46
Jacek Borkowski
Fot. Jan BIELECKI/East News

Jacek Borkowski trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o tym media i fanów. Zamieścił poruszające zdjęcie, na którym widzimy go w szpitalnym łóżku, z maseczką tlenową na twarzy. Nawiązał również do szczepień.

Jacek Borkowski w szpitalu po zakażeniu koronawirusem

Do tej pory nie informował, że jest zakażony koronawirusem. Wszystko zmieniło się w niedzielę 11. kwietnia. Jacek Borkowski zamieścił wówczas na swoim profilu wymowne zdjęcie. Tym samym aktor „Klanu” potwierdził, że trafił do szpitala z powodu COVID-19. Fotografia wskazuje na ciężki przebieg choroby i problemy z oddychaniem. Mężczyzna ma na twarzy maskę tlenową i leży w szpitalnym łóżku. 61-latek może jednak liczyć na profesjonalną opiekę lekarską...

W podpisie pod poruszającym zdjęciem Jacek Borkowski nawiązał do szczepień na koronawirusa.

„No i nie zdążyłem się zaszczepić....”, napisał.

Czytaj też: Żona Andrzeja Sołtysika od kilku tygodni walczy z COVID-19

No i nie zdążyłem się zaszczepić....

Opublikowany przez Jacka Borkowskiego Niedziela, 11 kwietnia 2021

Znajomi i fani wspierają Jacka Borkowskiego

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy, w których znajomi i internauci przekazują aktorowi wyrazy wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

„Zdrowia panie Jacku, czekamy na pana piosenki”, „Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Będzie dobrze”, „Dużo dobrej energii i posyłam”, piszą. „Szlag by to trafił. Mobilizuj się, Jacku. Mam nadzieję, że to lżejsza postać tego świństwa. Kuruj się i szybko wracaj do pełnej formy... Trzymam mocno kciuki i serdecznie pozdrawiam”, podkreśliła aktorka Ewa Kuklińska.

„Rany, trzymaj się. Ja dwa tygodnie po szpitalu daję już radę.... Mamy wypracowany oddech i lepiej od przeciętnych pracujące płuca. To bardzo pomaga. Ściskam i przytulam”, stwierdził ktoś inny.

My również dołączamy się do tych życzeń!  

Czytaj też: „Mamy wojnę. Wojnę wirusa ze społeczeństwem", mówi nam Profesor Krzysztof Simon

Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016, main topic
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski z dziećmi w sesji dla „VIVY!”, lipiec 2016

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.