Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami - 7 odcinek XII edycji, 2010
Fot. Engelbrecht/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Odkryła wszystkie karty! Iwona Pavlović ujawnia prawdę o relacji z Beatą Tyszkiewicz

"Nie szukam z nią kontaktu", mówi jurorka Tańca z Gwiazdami

Olga Figaszewska 18 kwietnia 2024 11:23
Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami - 7 odcinek XII edycji, 2010
Fot. Engelbrecht/AKPA

Przez długi czas spotykały się na planie tanecznego show. Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz – dwie charyzmatyczne jurorki z miejsca podbiły serca widzów Tańca z Gwiazdami. Bywało, że nie zgadzały się w ocenach i dochodziło między nimi do spięć. Niektórzy uważali, że to przekładało się na ich relacje w  życiu prywatnym. A jaka jest prawda? Iwona Pavlović w jednym z wywiadów odkryła tę tajemnicę. 

Iwona Pavlović o relacjach z Beatą Tyszkiewicz

Tworzyły prawdziwy team! Beata Tyszkiewicz  - pierwsza dama polskiego kina. Iwona Pavlović utytułowana tancerka, międzynarodowa sędzina taneczna i trenerka. Przez lata oceniały razem uczestników Tańca z Gwiazdami i zapisały się w historii show. Oczywiście, zdarzało się, że się kłóciły, sprzeczały i wymieniały kąśliwymi uwagami. Robiły to z klasą i humorem. Choć widzowie mogli odnieść wrażenie, że nie ma między nimi nici porozumienia, to były tylko pozory. Obie panie ceniły swoje doświadczenie i uwielbiały ze sobą rozmawiać.

Kilka lat temu Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z udziału w programie i wycofała się z dala od medialnego szumu, przede wszystkim ze względu na zdrowie. „W moim wieku z różnych względów, po części zdrowotnych, zmienia się styl życia, a w związku z tym charakter domu. Nie chciałabym obarczać nawet bliskich przyjaciół pewnym rozczarowaniem”, opowiadała w rozmowie z Newsweekiem. To wpłynęło na jej kontakty ze znajomymi z branży, z którymi nie łączą jej już wspólne projekty. Aktorka cały czas ciepło myśli o wszystkich osobach, z którymi przecięły się jej zawodowe drogi.

Czytaj też: Ostra wymiana zdań w Tańcu z Gwiazdami. Dagmara Kaźmierska odpowiada Iwonie Pavlović

Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami - 7 odcinek XII edycji, 2010
Fot. Engelbrecht/AKPA

Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami - 7 odcinek XII edycji, 2010

Iwona Pavlović tęskni za Beatą Tyszkiewicz?

W jednym z wywiadów Iwona Pavlović nie szczędziła Beacie Tyszkiewicz ciepłych słów. Pracowały ze sobą przez dwadzieścia sezonów Tańca z Gwiazdami. Cenne rady, które usłyszała od aktorki trzyma głęboko w sercu. „Beata to wyjątkowa osobowość i bardzo mi brakuje tej mojej rywalki emocjonalnej. Brakuje mi tego jak się kłóciłyśmy, jak się sprzeczałyśmy, jak dawała mi rady życiowe, jak się śmiałyśmy i dziesięciu tysięcy innych różnych rzeczy. To było coś niepowtarzalnego, coś, co nas łączyło w tym programie”, opowiadała w Fakcie.

Niedawno trenerka została zapytana o kontakty z byłymi jurorami Tańca z Gwiazdami. Przypomnijmy, że w nowej edycji występy ocenia nowy skład: Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda, Rafał Maserak. Iwona Pavlović wspomniała o Beacie Tyszkiewicz. „Oczywiście, że nie tęsknię za jury. To jest to, o czym mówiliśmy, jest inny skład, karawana jedzie dalej. Tęsknię za Beatą jako Beatą — to jest fantastyczna kobieta, cudowny człowiek. Czasami mam wrażenie, że ona też mnie (...) kształtowała — jak sobie radzić z popularnością, jak sobie w życiu radzić, kilka tajemnic mi zdradziła. Chyba tego mi najbardziej brakuje”, podkreśliła w rozmowie z Kozaczkiem.

Po tym, jak Beata Tyszkiewicz odeszła na emeryturę ich kontakt się urwał. Trenerka przyznała, że mają śladowy kontakt. „Beatka się całkowicie wycofała. Nie szukam z nią kontaktu, jest śladowy, SMS-owy, na zasadzie: myślę, jestem, koniec ”, dodała. 

Czytaj też: Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Taniec z Gwiazdami, 2014
Fot. Gałązka/AKPA

Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Taniec z Gwiazdami, 2014

Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski, Taniec z Gwiazdami, 2014
Fot. Podlewski/AKPA

Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski, Taniec z Gwiazdami, 2014

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.