pierwszy gejowski ślub w rodzinie królewskiej
Fot. Instagram @ivar_mountbatten
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wiemy, jak wyglądał pierwszy homoseksualny ślub w royal family!

Tak bawi się brytyjska rodzina królewska

Gabriela Czernecka 27 września 2018 09:58
pierwszy gejowski ślub w rodzinie królewskiej
Fot. Instagram @ivar_mountbatten

Jak wyglądają imprezy w rodzinie królewskiej? Książę Harry niejednokrotnie opuszczał je w towarzystwie ochrony, która pomagała mu utrzymać się na nogach. Weselne przyjęcia również należą do sowicie zakrapianych imprez, ale do tej pory zbyt wielu szczegółów dotyczących tego, jak rodzina królewska imprezuje nie było znanych. Ten filmik zdradza, jak bawią się arystokraci! Do sieci trafiło krótkie nagranie, na którym mamy okazję podziwiać jak wyglądał pierwszy homoseksualny ślub w royal family!

Tak wyglądają imprezy w rodzinie królewskiej

W miniony weekend odbył się drugi już w tym roku ślub w rodzinie królewskiej. Na ślubnym kobiercu stanął Ivar Mountbatten, krewny królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Był to, co ciekawe, drugi ślub arystokraty, bowiem w 1994 roku stanął on na ślubnym kobiercu u boku Penelope Thompson z którą ma obecnie trzy córki. Pięć lat później para rozwiodła się, a Ivar ogłosił, że jest... gejem.  

W czerwcu tego roku wyznał, że wraz z partnerem Jamesem Coyelem zamierzają się pobrać. Kilka dni temu dotarła do mediów wiadomość, że para jest już po ślubie. „Znalazłem kogoś, kogo kocham, kogo mogę nazwać moim partnerem”, wyznał przed miesiącami w wywiadzie dla DailyMail. Zakochani wspaniałą wiadomością podzielili się teraz w social mediach, gdzie zamieścili krótki filmik z wesela. Tak bawią się członkowie royal family! 

Filmik został okraszony wzruszającym podpisem: „Cóż, nareszcie to zrobiliśmy! To był niesamowity dzień, bez względu na okropną angielską pogodę. Niesamowita msza odprawiona przez Trisha Harrogate, który nadał tej poważnej chwili lekki, rozgrzewający serce wydźwięk. Akompaniował mu chór gospel i był niesamowity. Dziękujemy, Bristol Teachers Rock Choir za wasze niesamowite głosy. Co najważniejsze, dziękujemy moim trzem cudownym córkom za zrozumienie i wsparcie – bez tego nigdy by to tego nie doszło. Chciałbym podziękować też mojemu Jamesowi, za to, że był po prostu idealny”.

W uroczystości udział wzięło 60 osób. Zobaczcie, jak się bawili!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ivar (@ivar_mountbatten)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ivar (@ivar_mountbatten)

Ciekawe, co na to królowa?

królowa Elżbieta II
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.