Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska zorganizowała imprezę halloweenową. Gwiazdy postarały się o mroczne przebrania

Wśród gości znalazły się Ola Kwaśniewska i Dorota Szelągowska

Rafał Kowalski 2 listopada 2021 11:25
Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Ostatni weekend października wiele z gwiazd spędziło na przyjęciach halloweenowych. Moda na zabawę w przerażających lub zabawnych przebraniach dotarła już do Polski na dobre. Jedną z imprez zorganizowała kilka dni temu Natalia Kukulska, której goście wykazali się wyjątkową kreatywnością. Kto bawił się w podwarszawskiej miejscowości?

Halloween 2021 u Natalii Kukulskiej - zdjęcia

Dziś w nocy, zaraz po zakończeniu dnia Wszystkich Świętych, Natalia Kukulska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których trudno ją rozpoznać. Wszystko dlatego, że piosenkarka zechciała podzielić się fotorelacją ze zorganizowanej przez siebie i męża zabawy. „Już po północy… mogę wrócić więc do minionej strasznej nocy. Kreatywność na Halloween 2021 ma się całkiem… strasznie! To tylko ułamek możliwości gości!”, napisała z dumą o swoich przyjaciołach.

Poza artystką, jej ukochanym Michałem i córką Anią, w upiorne strachy przebrali się między innymi: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Potocka, Dorota Miśkiewicz, Dorota Szelągowska i Maciej Myszkowski.

Zobacz też: Anna Kalczyńska pokazała przebrania córek na Halloween. Internauci podzieleni

Zobaczcie, jakie stylizacje wybrali goście wokalistki. Więcej zdjęć zobaczysz, przesuwając instagramową karuzelę w prawo.

Internauci podzieleni po Halloween u Natalii Kukulskiej

Choć my i większość internautów jesteśmy zachwyceni tym, ile starań włożyli przyjaciele piosenkarki w przygotowanie przebrań i makijaży, znaleźli się i tacy, którym nie podoba się, że gwiazda obchodzi Halloween...

Oto niektóre komentarze przeciwników tego święta, które znaleźliśmy pod postem córki Anny Jantar: „Ludzie myślą, że bawią się duchami, a to duchy bawią się nimi”; „Nie mówię tego złośliwie... Zawsze zastanawiam się tylko.... po co? Dlaczego ludziom podoba się brzydota, taka mroczność.... jakby z chrześcijaństwem nie ma to nic wspólnego... Mamy tyle pięknych okazji do świętowania...”.

ZOBACZ: Halloween 2021: Małgorzata Rozenek z rodziną zachwycili przebraniami. Inni znani też się postarali!

Na szczęście byli i tacy, którzy głośno docenili pomysł Natalii Kukulskiej. „Naprawdę nie wierzę w to , co czytam ? Ludzie , czy to Wasza sprawa jak bawi się Pani Natalia? Pomijając fakt ,że dorośli ludzie, a wierzą w duchy”; „Rewelacyjne stylówy!”, mogliśmy przeczytać na Instagramie.

Z kim bardziej się zgadzacie? 

Natalia Kukulska
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.