Henryk Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Henio Majdan zadebiutował na warszawskich salonach!

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na evencie z całą rodziną

Sabina Zięba 22 lipca 2020 10:53
Henryk Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram

Henryk Majdan to bez wątpienia najmłodszy bohater rodzimej prasy plotkarskiej. Choć ma zaledwie 1,5 miesiąca, jego życiem interesują się wszystkie media, a mama chłopca chętnie dzieli się wspólnymi fotografiami w mediach społecznościowych. Teraz, mimo tak młodego wieku, Henio zadebiutował na warszawskich salonach. Wraz z rodzicami oraz dwójką braci pojawił się na premierze książki menedżera Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Henryk Majdan na premierze książki

Od momentu, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan podała do publicznej wiadomości, że spodziewa się dziecka, fani śledzili cały proces przygotowań gwiazdy do ponownego macierzyństwa. Choć wiele osób spodziewało się, że po porodzie Perfekcyjna Pani Domu będzie mniej aktywna w mediach społecznościowych, nic bardziej mylnego. Prezenterka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i prywatnymi zdjęciami z obserwatorami. Na pierwszy rzut oka widać, że nowa rola jej sprzyja. Teraz, choć zaledwie 10 czerwca na świat wydała Henia, pojawiła się na premierze książki swojego menedżera, Wiktora Krajewskiego. 

Wydarzenie odbywało się w ogrodzie warszawskiej willi Foksal i przyciągnęło wiele osób ze świata show-biznesu. Główną uwagę fotoreporterów jednak nie skradła Rozenek-Majdan, a jej najmłodszy syn. Chłopczykiem na zmianę zajmowali się rodzice, którzy bez przerwy go zabawiali i przytulali, by autor książki Chciałbym nigdy cię nie poznać mógł w spokoju przeprowadzić spotkanie promocyjne.

Cała rodzina prezentowała się niezwykle elegancko. Małgorzata pokazała się w białym total looku, składającym się z eleganckiej mini, koszuli i wysokich botków, a Radosław wybrał musztardową marynarkę oraz czarne spodnie. Synowie prezenterki z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem zadali szyku z kolei w granatowych garniturach. Henio natomiast na spotkanie przyjechał w wózku Mondial de Luxe marki Emmaljunga, za około 5,5 tysięcy złotych.

Zobaczcie zdjęcia! 

Małgorzata i Radosław Majdanowie z dziećmi na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, premiera książki Krajewskiego
Fot. ONS, Daniel Wysocki

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, premiera książki Krajewskiego
Fot. ONS, Daniel Wysocki

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, premiera książki Krajewskiego
Fot. ONS, Daniel Wysocki

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.