EN_01492756_0232, Hanna Konarowska, 2021
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Hanna Konarowska wzięła ślub i zdradziła, że spodziewa się trzeciego dziecka! 

W sieci pojawiły się piękne zdjęcia z uroczystości

Olga Figaszewska 19 września 2021 19:25
EN_01492756_0232, Hanna Konarowska, 2021
Fot. TRICOLORS/East News

Hanna Konarowska podzieliła się swoim szczęściem z całym światem. Gwiazda serialu Barwy szczęścia wyszła za mąż, a piękne zdjęcia z uroczystości pojawiły się na jej Instagramie. Panna młoda wyglądała fenomenalnie. Aktorka zdradziła też, że spodziewa się trzeciego dziecka!

Hanna Konarowska wyszła za mąż

Hanna Konarowska zdobyła sympatię widzów rolami w Na dobre i na złe czy Barwach szczęścia. Córka Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Nic dziwnego, że teraz podzieliła się ze wszystkimi jednym z najważniejszych dni!

Hanna Konarowska i jej wybranek, Łukasz Nowiński pobrali się! Aktorka zamieściła serią ślubnych zdjęć i wyznała, że wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda i jej ukochany kilka lat temu zostali rodzicami dziewczynki. Są szczęśliwi, że niedługo ich rodzina znów się powiększy. Aktorka wychowuje też 10-letnią Zosię, której doczekała się z poprzednim partnerem, Jakubem Wonsem.

Ślub Hanny Konarowskiej i Łukasza Nowińskiego był kameralny. Zakochanym towarzyszyli najbliższa rodzina i przyjaciele. Nie wszystko przebiegło tak, jak sobie to wymarzyli. Przez pandemię koronawirusa uroczystość została przesunięta w czasie. Jednak para niczego nie żałuje!

Zobacz też: Maria Konarowska została mamą! Gwiazda zdradziła imię córeczki

„Mówi się „chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach”. Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia”, rozpoczęła swój wpis.

Gwiazda serialu Barwy Szczęścia wyznała, jak wyglądała uroczystość: „Był: Mały kameralny ślub w cudownej restauracji @francuska12a na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00".

Po czym dodała: „Ciąża numer trzy przed ślubem: bach! Remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące, dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu, trzeciego już, mieszkania weekend miodowy z dziećmi”. Hanna Konarowska wyjaśniła, że czuje się szczęśliwa. „I co? I nic. I bosko! Wzruszająco, cudownie, tanecznie, pysznie w pełnym deszczu (po dwóch tygodniach upalnego września) adidasach i mokrej sukni. Jesteśmy obrzydliwie szczęśliwi”, zaznacza.

Na koniec aktorka poinformowała, że przyjęła nazwisko męża. 

Serdecznie gratulujemy! Życzymy dużo szczęścia! 

Sprawdź: Urszula i Tomasz Kujawski: „Mamy za sobą wiele zakrętów, ale na szczęście udało nam się pozbierać”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.