Maria Konarowska w ciąży
Fot. instagram@mariakonarowskainstagram@mariakonarowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Maria Konarowska została mamą! Gwiazda zdradziła imię córeczki

Gratulujemy!

Redakcja VIVA! 30 listopada 2019 08:30
Maria Konarowska w ciąży
Fot. instagram@mariakonarowskainstagram@mariakonarowska

Maria Konarowska znana jest widzom nie tylko z serialu Pierwsza miłość – podbiła ich serca dzięki udziałowi w programie Azja Express. Aktorka kilka miesięcy temu potwierdziła, że oczekuje swojego pierwszego dziecka. W piątek przywitała na świecie córeczkę!

Maria Konarowska urodziła córkę

Szczęśliwa mama podzieliła się radosną nowiną na swoim Instagramie. „Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki”, napisała pod pierwszym wspólnym zdjęciem z maleństwem.

Ujawniła również, że dziewczynka otrzymała niezwykle piękne imię – Gaja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki 💗 Gaja 💗

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

Fani i bliscy znajomi gratulują młodej mamie i nie szczędzą jej ciepłych komentarzy. „Jakie piękne imię!”, „Życzymy dużo zdrowia”, czytamy pod fotografią. „Gratulacja kotki”, napisał Michał Piróg, „Marysiu, przytulamy Was do serca. Wielkie gratulacje”, skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan, „Gaja, pięknie! Buziaki kochana”, dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Wcześniej aktorka dzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat ciąży, a jej sposób na utrzymanie świetnej formy był motywacją dla wielu przyszłych mam – gwiazda wyznała, że dużo pływa i sporo czasu spędza na świeżym powietrzu.

Maria Konarowska jest córką Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Od 15 lat gra Berenikę Gajewską w serialu Pierwsza Miłość, ale rozgłos przyniósł jej udział w programie Azja Express, gdzie razem z Agnieszką Włodarczyk zajęły drugie miejsce. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.