Maria Konarowska w ciąży
Fot. instagram@mariakonarowskainstagram@mariakonarowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Maria Konarowska została mamą! Gwiazda zdradziła imię córeczki

Gratulujemy!

Redakcja VIVA! 30 listopada 2019 08:30
Maria Konarowska w ciąży
Fot. instagram@mariakonarowskainstagram@mariakonarowska

Maria Konarowska znana jest widzom nie tylko z serialu Pierwsza miłość – podbiła ich serca dzięki udziałowi w programie Azja Express. Aktorka kilka miesięcy temu potwierdziła, że oczekuje swojego pierwszego dziecka. W piątek przywitała na świecie córeczkę!

Maria Konarowska urodziła córkę

Szczęśliwa mama podzieliła się radosną nowiną na swoim Instagramie. „Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki”, napisała pod pierwszym wspólnym zdjęciem z maleństwem.

Ujawniła również, że dziewczynka otrzymała niezwykle piękne imię – Gaja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki 💗 Gaja 💗

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

Fani i bliscy znajomi gratulują młodej mamie i nie szczędzą jej ciepłych komentarzy. „Jakie piękne imię!”, „Życzymy dużo zdrowia”, czytamy pod fotografią. „Gratulacja kotki”, napisał Michał Piróg, „Marysiu, przytulamy Was do serca. Wielkie gratulacje”, skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan, „Gaja, pięknie! Buziaki kochana”, dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Wcześniej aktorka dzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat ciąży, a jej sposób na utrzymanie świetnej formy był motywacją dla wielu przyszłych mam – gwiazda wyznała, że dużo pływa i sporo czasu spędza na świeżym powietrzu.

Maria Konarowska jest córką Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Od 15 lat gra Berenikę Gajewską w serialu Pierwsza Miłość, ale rozgłos przyniósł jej udział w programie Azja Express, gdzie razem z Agnieszką Włodarczyk zajęły drugie miejsce. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.