Maria Konarowska w ciąży
Fot. instagram@mariakonarowskainstagram@mariakonarowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Maria Konarowska została mamą! Gwiazda zdradziła imię córeczki

Gratulujemy!

Redakcja VIVA! 30 listopada 2019 08:30
Maria Konarowska w ciąży
Fot. instagram@mariakonarowskainstagram@mariakonarowska

Maria Konarowska znana jest widzom nie tylko z serialu Pierwsza miłość – podbiła ich serca dzięki udziałowi w programie Azja Express. Aktorka kilka miesięcy temu potwierdziła, że oczekuje swojego pierwszego dziecka. W piątek przywitała na świecie córeczkę!

Maria Konarowska urodziła córkę

Szczęśliwa mama podzieliła się radosną nowiną na swoim Instagramie. „Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki”, napisała pod pierwszym wspólnym zdjęciem z maleństwem.

Ujawniła również, że dziewczynka otrzymała niezwykle piękne imię – Gaja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki 💗 Gaja 💗

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

Fani i bliscy znajomi gratulują młodej mamie i nie szczędzą jej ciepłych komentarzy. „Jakie piękne imię!”, „Życzymy dużo zdrowia”, czytamy pod fotografią. „Gratulacja kotki”, napisał Michał Piróg, „Marysiu, przytulamy Was do serca. Wielkie gratulacje”, skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan, „Gaja, pięknie! Buziaki kochana”, dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Wcześniej aktorka dzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat ciąży, a jej sposób na utrzymanie świetnej formy był motywacją dla wielu przyszłych mam – gwiazda wyznała, że dużo pływa i sporo czasu spędza na świeżym powietrzu.

Maria Konarowska jest córką Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Od 15 lat gra Berenikę Gajewską w serialu Pierwsza Miłość, ale rozgłos przyniósł jej udział w programie Azja Express, gdzie razem z Agnieszką Włodarczyk zajęły drugie miejsce. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.