Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O NIM SIĘ MÓWI

Grzegorz Krychowiak trafił do szpitala po ostatnim meczu. Wypadnie z kadry?

Jaki jest stan zdrowia piłkarza?

Ksenia Krasko 12 listopada 2019 14:49
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Grzegorz Krychowiak kilka miesięcy temu podpisał trzyletnią umowę z klubem piłkarskim Lokomotiw Moskwa. Piłkarz cieszy się uznaniem zarówno kolegów z drużyny, jak i kibiców, również z Polski, którzy śledzą poczynania sportowca w kadrze. Niefortunny zwrot akcji podczas niedzielnego meczu, po którym piłkarz nie wrócił na boisko, zmartwił fanów Krychowiaka. Czy weźmie udział w ostatnich, bardzo ważnych meczach przed losowaniem grup Euro 2020?

Grzegorz Krychowiak w szpitalu po meczu Lokomotiw Moskwa

Moskiewski klub przekazał, że Grzegorz Krychowiak trafił do szpitala po zderzeniu z zawodnikiem drużyny rywali. „Zdiagnozowano u niego wstrząśnienie mózgu w wyniku zderzenia z Arim [Ariclenes da Silva Ferreira, napastnik FK Krasnodar – przyp.red.]. Grzegorz został pilnie zabrany do szpitala, gdzie podjęto wszelkie niezbędne środki diagnostyczne”, poinformowano na oficjalnym portalu Lokomotiwu.

Pomimo groźnie wyglądającej kontuzji, Grzegorz Krychowiak nie opuści zgrupowania kadry. „[...] Pomocnik przez najbliższe dni będzie odpoczywał i nie weźmie udziału w treningach na boisku. Decyzja o ewentualnym występie przeciwko Izraelowi zapadnie po przylocie do Jerozolimy”, czytamy na portalu Łączy nas piłka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Unlucky result :/ Everything ok with my health 🚂🚂🚂

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Nie jest to jedyny piłkarz, który doznał kontuzji przed ważnymi meczami reprezentacji Polski. „Maciej Rybus nie wystąpił w ostatnim spotkaniu ligowym z powodu urazu mięśniowego, odniesionego podczas rozgrzewki przedmeczowej”. Według portalu Łączy nas piłka, sportowiec prawdopodobnie pojawi się na boisku, chociaż sztab lekarski Lokomotiwu Moskwa wcześniej stanowczo wykluczył taką możliwość.

Mecz Polski z Izraelem obejrzymy już w sobotę, 16 listopada, a ze Słowenią – we wtorek, 19 listopada. 

Grzegorz Krychowiak
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.