Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O NIM SIĘ MÓWI

Grzegorz Krychowiak trafił do szpitala po ostatnim meczu. Wypadnie z kadry?

Jaki jest stan zdrowia piłkarza?

Ksenia Krasko 12 listopada 2019 14:49
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Grzegorz Krychowiak kilka miesięcy temu podpisał trzyletnią umowę z klubem piłkarskim Lokomotiw Moskwa. Piłkarz cieszy się uznaniem zarówno kolegów z drużyny, jak i kibiców, również z Polski, którzy śledzą poczynania sportowca w kadrze. Niefortunny zwrot akcji podczas niedzielnego meczu, po którym piłkarz nie wrócił na boisko, zmartwił fanów Krychowiaka. Czy weźmie udział w ostatnich, bardzo ważnych meczach przed losowaniem grup Euro 2020?

Grzegorz Krychowiak w szpitalu po meczu Lokomotiw Moskwa

Moskiewski klub przekazał, że Grzegorz Krychowiak trafił do szpitala po zderzeniu z zawodnikiem drużyny rywali. „Zdiagnozowano u niego wstrząśnienie mózgu w wyniku zderzenia z Arim [Ariclenes da Silva Ferreira, napastnik FK Krasnodar – przyp.red.]. Grzegorz został pilnie zabrany do szpitala, gdzie podjęto wszelkie niezbędne środki diagnostyczne”, poinformowano na oficjalnym portalu Lokomotiwu.

Pomimo groźnie wyglądającej kontuzji, Grzegorz Krychowiak nie opuści zgrupowania kadry. „[...] Pomocnik przez najbliższe dni będzie odpoczywał i nie weźmie udziału w treningach na boisku. Decyzja o ewentualnym występie przeciwko Izraelowi zapadnie po przylocie do Jerozolimy”, czytamy na portalu Łączy nas piłka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Unlucky result :/ Everything ok with my health 🚂🚂🚂

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Nie jest to jedyny piłkarz, który doznał kontuzji przed ważnymi meczami reprezentacji Polski. „Maciej Rybus nie wystąpił w ostatnim spotkaniu ligowym z powodu urazu mięśniowego, odniesionego podczas rozgrzewki przedmeczowej”. Według portalu Łączy nas piłka, sportowiec prawdopodobnie pojawi się na boisku, chociaż sztab lekarski Lokomotiwu Moskwa wcześniej stanowczo wykluczył taką możliwość.

Mecz Polski z Izraelem obejrzymy już w sobotę, 16 listopada, a ze Słowenią – we wtorek, 19 listopada. 

Grzegorz Krychowiak
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.