Weronika Kostyra 14 marca 2017 09:15
1/10
main topic jurorzy
Copyright @
1/10

Jurorzy popularnych talent shows wybierają różne strategie. Niektórzy są surowi i sieją postrach wśród uczestników, inni chwalą i w każdym występie starają się znaleźć pozytywne aspekty. Najbardziej znanych z nich - Edytę Górniak, Agnieszkę Chylińską, Ewę Farną, Kubę Wojewódzkiego i innych - łączy jedno: za swoje oceny i opinie dostają od stacji telewizyjnych niemałe wynagrodzenie.

Ile zarabiają jurorzy największych talent show

Ile dokładnie? Kto zarabia najwięcej, a kto musiał pójść na ustępstwa? Choć często kontrakty, które podpisują są pilnie strzeżoną tajemnicą, niektóre informacje przedostają się na zewnątrz... Te stawki zwalą was z nóg!

 

Zobacz także: Już dziś rusza "Taniec z Gwiazdami"! Przypominamy największe miłości, zaskoczenia i konflikty show

2/10
Edyta Górniak jako jurorka
Copyright @East News
2/10

Edyta Górniak występowała już w kilku programach: „Bitwie na głosy” i jako trenerka w „The Voice of Poland”, w którym jej gwiazdorskie wynagrodzenie wynosiło podobno 14,5 tysiąca złotych za odcinek! Rekord padł jednak, gdy piosenkarka zażądała od producentów show „Hit! Hit! Hurra!” rekordowej stawki 400 tysięcy złotych za cały sezon!

 

Zobacz także: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Edyty Górniak dla VIVY!

3/10
Agnieszka Chylińska w finale "Mam talent"
Copyright @ONS
3/10

Agnieszka Chylińska słynie w show-biznesie jako bezkompromisowy sędzia o ostrym języku. Przez kilka lat oceniała w show „Mam talent!”, a od 2015 roku musiała nieco złagodnieć, gdyż zaczęła zasiadać w jury programu dla dzieci „Mali giganci”. Wiadomo, że jest cenna dla producentów telewizyjnych, ponieważ kiedy zaczęła rozważać rezygnację ze swoich funkcji, zaoferowano jej dużo większe stawki. Jak głoszą plotki, stało się to nawet kosztem wynagrodzenia jej kolegów z planu. Kwota, którą ma zarobić w najnowszej edycji „Mam talent!” sięga... 300 tysięcy złotych!

 

Zobacz także: Zawsze szczera do bólu. Oto najbardziej ostre cytaty Agnieszki Chylińskiej

4/10
Ewa Farna jako jurorka
Copyright @East News
4/10

Ewa Farna doświadczenie jako jurorka zbierała w programie „Bitwa na głosy”, zaś obecnie jako gwiazda „Idola” wynegocjowała jedną w wyższych stawek na rynku. Za cały sezon programu dostanie okrągłą sumę 250 tysięcy złotych.

 

Zobacz także: Farna, Podsiadło... 11 młodych artystów, którzy zupełnie odmienili polską muzykę. Nasze zestawienie

 

Polecamy też: Ewa Farna: "To, że mam 5 czy 10 kg więcej nie znaczy, że jestem otyła. To chora presja!" Gwiazda ostro o swojej wadze

5/10
Kuba Wojewódzki w marynarce
Copyright @
5/10

Kontrowersyjny Kuba Wojewódzki zaczynał swoją jurorską karierę w pierwszych edycjach programu „Idol”. Następnie przez kilka lat sędziował w „Mam talent!”, po czym przeniósł się do „Małych gigantów”. Należy do ścisłego grona rekordzistów, jeżeli chodzi o wynagrodzenie i wynegocjowana przez niego stawka to 250 tysięcy złotych za sezon!

 

Zobacz także: Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: najbardziej kontrowersyjni i najbardziej... stylowi!

6/10
Andrzej Grabowski w finale Tańca z Gwiazdami
Copyright @Akpa
6/10

Niespodziankę w tym zestawieniu stanowi Andrzej Grabowski, bowiem aktor nie kojarzy się zbytnio ze światem celebrytów. Tymczasem jako juror w „Tańcu z gwiazdami” zarabia 216 tysięcy złotych za sezon!

 

Zobacz także: Już dziś rusza "Taniec z Gwiazdami"! Przypominamy największe miłości, zaskoczenia i konflikty show

7/10
Małgorzata Foremniak
Copyright @
7/10

Małgorzata Foremniak jest z programem „Mam talent!” od samego początku i zasłynęła jako bardzo wyrozumiała i łagodna jurorka, którą wszyscy uwielbiają. Pojawi się także w nowej, jubileuszowej edycji show. Jej wynagrodzenie ma wynieść tym razem 150 tysięcy złotych za sezon.

 

Zobacz także: „Mama ma być silna, a dziecko ma się na niej oprzeć". Jaką matką dla Oli jest Małgorzata Foremniak?

8/10
Agustin Egurrola w Mam Talent
Copyright @
8/10

Agustina Egurrolę jako jurora poznaliśmy w programie „You Can Dance”, potem zajął miejsce Kuby Wojewódzkiego i Roberta Kozyry z show „Mam talent!”. Choć ma już w tej materii spore doświadczenie, to jakiś czas temu dopadły go cięcia budżetowe i jego wynagrodzenie znacznie zmalało z 6 do 4 tysięcy złotych za odcinek. TVN zapowiada już jednak nową edycję, za którą tancerz otrzyma podobno sumę 85 tysięcy złotych za sezon!

 

Zobacz także: Agustin Egurrola w szalonym tańcu. Zobacz, co działo się na sesji dla VIVY!

9/10
Tomson w czerni
Copyright @
9/10

Tomson i Baron stanowią wyjątek, ponieważ w programie „The Voice of Poland” zawsze sędziowali w duecie. Wyjątkowy jest także ich luz oraz poczucie humoru, choć jak na muzyków przystało, potrafią być obiektywni i surowi. Wydaje się, że program to dla nich głównie zabawa. Ich wynagrodzenie to 3,5 tysiąca złotych za odcinek.

 

Zobacz także: Doda zostanie jurorką w „The Voice of Poland”? „Rozmowy trwają, to dobra i kompletna artystka”

10/10
Kim jest Wojciech Łuszczykiewicz?
Copyright @
10/10

Debiutantem w gronie telewizyjnych jurorów jest Wojciech Łuszczykiewicz, który pojawił się w najnowszej edycji „Idola”. Jego dokładne wynagrodzenie nie jest znane, ale mówi się, że jak na początkującego przystało, nie może liczyć na stawki tak wysokie, jak Edyta Górniak lub koleżanka z programu, Ewa Farna.

 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki po raz kolejny drwi z programu „Idol”. Zobaczcie, co powiedział o jednym z jurorów

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.