Konrad Szczęsny 13 marca 2017 18:15
1/9
main topic Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk
Copyright @
1/9

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki to jedna z bardziej kontrowersyjnych par rodzimego show-biznesu. Modelka oraz czołowy polski showman znani są z prowokujących wypowiedzi i rozsiewania plotek na własny temat. Nieraz mówiło się już o ich ślubie lub o tym, że spodziewają się dziecka. Są ze sobą już ponad cztery lata, choć wiele osób wątpiło w szczerość uczuć pary, którą dzieli 23-letnia różnica wieku.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki najbardziej stylowi?

Oni jednak zdają się nie zwracać na to uwagi i potrafią wykorzystać popularność. Sami nieraz prowokowali plotki i wprowadzali media w błąd, ale także wspierali się wzajemnie i stawali w swojej obronie, gdy sprawy wymykały się spod kontroli. Poza tym od czasu do czasu pokazują się publicznie, a także  publikują wspólne zdjęcia, m.in. z bajkowych wakacji w egzotycznych miejscach. Ostatnio widziano ich razem na weekendowej premierze spektaklu „Ożenek” w Teatrze 6. piętro, na której uwagę mediów i dziennikarzy przykuwała kreacja eksponująca długie nogi Renaty Kaczoruk.

 

Zobacz też: Renata Kaczoruk reżyserką! Zobaczcie jej film o kulisach świata modelingu


Modelka zawsze wzbudza spore zainteresowanie swoimi stylizacjami. Zazwyczaj wybiera minimalistyczne stroje w tonacji czerni lub bieli. Razem z Kubą Wojewódzkim uchodzą za jedną w bardziej stylowych par w Polsce, mimo że prezenter woli styl zdecydowanie nieformalny.


Zapraszamy do naszej galerii, prezentującej niektóre zdjęcia ze wspólnych wyjść pary w ostatnim czasie!

 

Zobacz też: Prawdziwa miłość czy układ marketingowy? Tych 7 zdjęć wiele mówi o związku Wojewódzkiego i Kaczoruk

3/9
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
3/9
4/9
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
4/9
5/9
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
5/9
6/9
Renata Kaczoruk zdradziła, jak wspiera ją Kuba Wojewódzki
Copyright @ONS
6/9
8/9
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
8/9
9/9
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk
Copyright @East News
9/9

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.