Orły 2018, Ciekawostki, Informacje
Fot. East News
ORŁY 2018

Już za chwilę poznamy zdobywców najważniejszych polskich nagród filmowych!

Wielka gala Orły 2018 już w poniedziałek 26 marca!

Weronika Kostyra 24 marca 2018 11:30
Orły 2018, Ciekawostki, Informacje
Fot. East News

Orły 2018 już niebawem! Gala rozdania dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, czyli tzw. polskie Oscary, już 26 marca 2018 roku w Teatrze Polskim w Warszawie. Transmisję uroczystości będzie można obejrzeć na kanale Canal+.

Orły 2018: kto zdobędzie statuetkę?

Nominowanych we wszystkich 19 kategoriach poznaliśmy na początku lutego. Aż 61 filmów zostało w tym roku zgłoszonych do nagród Akademii. W kategorii Najlepszy Film Dokumentalny członkowie Akademii wybierali spośród 48 produkcji, a w kategorii Najlepszy Serial Fabularny spośród 10 tytułów. O tegoroczne Orły 2018 powalczą między innymi Pokot, Twój Vincent, a także Cicha noc.

Wiadomo już, że w tym roku szczególnie doceniony został Jerzy Stuhr, któremu przyznano specjalną nagrodę za Osiągnięcia Życia. 

Orły 2018 zapowiedź
Fot. Materiały prasowe

Stempel Orły 2018 logo
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.