Orły 2018, Ciekawostki, Informacje
Fot. East News
ORŁY 2018

Już za chwilę poznamy zdobywców najważniejszych polskich nagród filmowych!

Wielka gala Orły 2018 już w poniedziałek 26 marca!

Weronika Kostyra 24 marca 2018 11:30
Orły 2018, Ciekawostki, Informacje
Fot. East News

Orły 2018 już niebawem! Gala rozdania dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, czyli tzw. polskie Oscary, już 26 marca 2018 roku w Teatrze Polskim w Warszawie. Transmisję uroczystości będzie można obejrzeć na kanale Canal+.

Orły 2018: kto zdobędzie statuetkę?

Nominowanych we wszystkich 19 kategoriach poznaliśmy na początku lutego. Aż 61 filmów zostało w tym roku zgłoszonych do nagród Akademii. W kategorii Najlepszy Film Dokumentalny członkowie Akademii wybierali spośród 48 produkcji, a w kategorii Najlepszy Serial Fabularny spośród 10 tytułów. O tegoroczne Orły 2018 powalczą między innymi Pokot, Twój Vincent, a także Cicha noc.

Wiadomo już, że w tym roku szczególnie doceniony został Jerzy Stuhr, któremu przyznano specjalną nagrodę za Osiągnięcia Życia. 

Orły 2018 zapowiedź
Fot. Materiały prasowe

Stempel Orły 2018 logo
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.