Orły 2018, Ciekawostki, Informacje
Fot. East News
ORŁY 2018

Już za chwilę poznamy zdobywców najważniejszych polskich nagród filmowych!

Wielka gala Orły 2018 już w poniedziałek 26 marca!

Weronika Kostyra 24 marca 2018 11:30
Orły 2018, Ciekawostki, Informacje
Fot. East News

Orły 2018 już niebawem! Gala rozdania dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, czyli tzw. polskie Oscary, już 26 marca 2018 roku w Teatrze Polskim w Warszawie. Transmisję uroczystości będzie można obejrzeć na kanale Canal+.

Orły 2018: kto zdobędzie statuetkę?

Nominowanych we wszystkich 19 kategoriach poznaliśmy na początku lutego. Aż 61 filmów zostało w tym roku zgłoszonych do nagród Akademii. W kategorii Najlepszy Film Dokumentalny członkowie Akademii wybierali spośród 48 produkcji, a w kategorii Najlepszy Serial Fabularny spośród 10 tytułów. O tegoroczne Orły 2018 powalczą między innymi Pokot, Twój Vincent, a także Cicha noc.

Wiadomo już, że w tym roku szczególnie doceniony został Jerzy Stuhr, któremu przyznano specjalną nagrodę za Osiągnięcia Życia. 

Orły 2018 zapowiedź
Fot. Materiały prasowe

Stempel Orły 2018 logo
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.