Filip Chajzer, syn Filipa Chajzera, main topicFilip Chajzer, syn Filipa Chajzera, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

„Nie podniosłem się do dzisiaj’’. Filip Chajzer po raz pierwszy tak szczerze o stracie syna

Damian Duda 27 marca 2017 10:55
Filip Chajzer, syn Filipa Chajzera, main topicFilip Chajzer, syn Filipa Chajzera, main topic
Fot. East News

W lipcu 2015 roku Filip Chajzer stracił syna. 9-letni Maksymilian zginął w wypadku samochodowym. Do zdarzenia doszło przed Płońskiem (woj. mazowieckie), na drodze krajowej numer 7 z Warszawy do Gdańska. Pojazdem kierował teść Filipa Chajzera.

Zobacz też: Czas Zygmunta i Filipa Chajzerów! Jak powrócili na szczyt i co mówili o swoich relacjach w VIVIE!?


Filip Chajzer w programie „Uwaga!’’

„Samochód osobowy uderzył w naczepę tira stojącego na poboczu drogi. Pasażer auta zmarł, kierowca trafił do szpitala’’, mogliśmy przeczytać w komunikacie policyjnym.

Niestety, media nie uszanowały tragedii Filipa Chajzera. „Fotoreporterzy tych gazet stali na każdym rogu tego bloku rozstawieni w samochodach i czekali, aż pojawię się na zewnątrz, żeby zrobić mi zdjęcie, napisać o mnie, a to był najgorszy czas mojego życia. I tym ostatnim szczurom, tym hienom, tym sku*** nigdy tego nie wybaczę. To z czym ja się wtedy musiałem zmierzyć, sam ze sobą i to, co oni mi jeszcze dołożyli, tego się nie da opisać, to się nie mieści w głowie’’, wyznał dziennikarz.

Filip Chajzer w rozmowie z reporterem programu „Uwaga!’’ przyznał, że do tej pory nie poradził sobie ze stratą syna.

Ja się nie podniosłem do dzisiaj i to też nie jest tak, że ja chciałem o tym gadać przed kamerą, bo jak nie poukładałem czegoś w swojej głowie, to tym bardziej wydaje mi się, że nie powinienem tego robić w takiej sytuacji. Ja mam bardzo dużo zajęć, mam bardzo dużo na głowie, specjalnie sobie te wszystkie zajęcia wkładam, żeby ich było jak najwięcej, żeby ta moja doba była wypełniona od świtu aż do późnej nocy. Dłuższa chwila bez tej pracy, bez tego całego natłoku, bez zapełnionego kalendarza jeszcze nie powoduje niczego dobrego w mojej głowie’’.

Przeczytaj też: Doda o rodzicach, Chajzer o paparazzich i Tadla o hejterach. Tych 10 wypowiedzi rozbawi was do łez

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?