Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Fatalna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dla uczniów.  Nie będą zadowoleni...

Co czeka ich we wrześniu?

Gabriela Czernecka 22 lipca 2020 10:19
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją kolejną wizją. Tym razem dotyczy ona uczniów i tego, czy wrócą we wrześniu do szkół. Czy wrzesień będzie dobrym miesiącem, czy wręcz przeciwnie? Co przewiduje Krzysztof Jackowski? Jasnowidz nie ma dobrych wiadomości...

Jasnowidz Jackowski o powrocie do szkół

Jasnowidz Krzysztof Jackowski cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jego wizje publikowane w sieci są odsłuchiwane zarówno przez jego zwolenników, jak i sceptyków jego zawodu. Jackowski chętnie odpowiada na pytania internautów.

Często są to kwestie dotyczące koronawirusa, zdrowia, polityki czy osób zaginionych. Niedawno zdradził swoją przepowiednię o trudnym czasie, który czeka Polskę, Europę i świat, później zapowiedział wojnę, a ostatnio opowiedział, co czeka nas w sierpniu. Tym razem skomentował sytuację uczniów i odpowiedział na pytanie, kiedy wrócą do szkół.

Przypomnijmy, że nauka odbywała się dotychczas zdalnie. Wybuch epidemii koronawirusa sprawił, że w Polsce podjęto decyzję o zamknięciu szkół, żłobków, przedszkoli i uczelni wyższych. Co jakiś czas Krzysztof Jackowski prowadzi na swoim Youtube audycje, podczas której internauci mogą zadawać mu pytania na żywo. Podczas ostatniego spotkania została zapytany o edukację w Polsce w roku szkolnym 2020/2021. Kiedy zdaniem Krzysztofa Jackowskiego uczniowie wrócą do szkół?

„Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy. Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła się zacznie normalnie”, powiedział. Czyżby przewidywał drugą falę koronawirusa? Jego przepowiednia nie napawa optymizmem... 

Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

dziecko, szkoła 2020
Fot. Adobe Stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.