Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Minge staje w obronie Dominiki Gwit: „Wytykanie jej objętości jest niesmaczne!”

Padły mocne słowa...

Gabriela Czernecka 29 czerwca 2019 10:15
Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Dominika Gwit podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych zdjęciem, które wywołało spore zainteresowanie wśród internautów. Niestety pojawiła się masa niepochlebnych opinii. Do sprawy postanowiła odnieść się Ewa Minge, która w mocnych słowach skomentowała negatywne słowa internautów: „Nieustające ocenianie tej szalenie sympatycznej, pozytywnie nastawionej do świata dziewczyny, pod kątem wagi jest kiepskie”, zaczyna swój wpis.

Ewa Minge staje w obronie Dominiki Gwit

„Kocham Cię Życie!!!”, napisała krótko Dominika Gwit na Instagramie. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym uśmiechnięta pozuje w pięknej czerwonej sukience w kropki z głębokim dekoltem. Choć od gwiazdy na zdjęciu bije szczęście, komentarze, jakie zamieścili internauci w dużej mierze nie są przychylne...  „Strasznie, po prostu strasznie”, „Jak tu promować sport i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży, jak tu takie coś”, piszą.

Ewa Minge postanowiła nie być obojętna wobec negatywnych opinii internautów i na swoim Instagramie opisała, co o tym myśli.  Do sprawy postanowiła odnieść się projektantka Ewa Minge. „Obserwuje od jakiegoś czasu zjawisko znęcania się nad Dominiką Gwit. Tak, znęcania. Nieustające ocenianie tej szalenie sympatycznej, pozytywnie nastawionej do świata dziewczyny, pod kątem wagi jest kiepskie. Wytykanie jej przy każdej okazji objętości i ubolewanie publiczne nad nią, zwyczajnie niesmaczne”, pisze wprost projektantka.

„Robi dziewczyna co chce, żyje jak chce i nikogo tym nie krzywdzi. Czy krzywdzi siebie? Jej OSOBISTA sprawa. Czy promuje otyłość? Nie. Pokazuje, jak z nią żyć jeżeli się przydarzy. Jeżeli ktoś szuka sposobu, jak nie żyć w danej wadze, odsyłam do profilu Ewy Chodakowskiej i tam proszę się pozbyć tego, co nam osobiście wydaje się zbędne”, mówi Ewa Minge. Projektantka mody podkreśla, że „ocenianie ludzi pod kątem wyglądu ogólnie jest słabe, bo to tylko powłoka”.

Wpis Ewy Minge polubiły tysiące osób. Skomentowała go także sama zainteresowana: „Dziękuję za ten odważny i mądry głos. Wszystkiego co najlepsze!!!”, napisała Dominika Gwit. Chwilę później sama dodała zdjęcie i nawiązując do słów projektantki, podpisała je: „Jestem piękną, silną i mądrą kobietą. Kocham Siebie, Kocham Ludzi, Kocham Życie. A Ty? Co powiesz o sobie?”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.