Edyta Pazura o trudnych początkach macierzyństwa w PKP
Fot. Facebook @Edyta Pazura- Maybe Baby
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Pazura pokazała jak karmi córeczkę piersią. To naprawdę uroczy widok!

„Pozytywne strony matki karmiącej”

VIVA! 19 lipca 2018 11:00
Edyta Pazura o trudnych początkach macierzyństwa w PKP
Fot. Facebook @Edyta Pazura- Maybe Baby

Edyta Pazura kilka tygodni temu urodziła trzecie dziecko. Dumni rodzice poinformowali wtedy, że mała Rita Pazura przyszła na świat dokładnie w Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. Żona Cezarego Pazury jest już doświadczoną mamą i świetnie radzi sobie z opieką nad pociechami. Rodzina spędza właśnie wakacje nad polskim morzem i świeżo upieczona mama cieszy się chwilami z małą córeczką, którą karmi piersią.

Edyta Pazura karmi córkę piersią

Żona Cezarego Pazury opublikowała właśnie urocze zdjęcie – ona sama odpoczywa na plaży w kostiumie kąpielowym i okularach przeciwsłonecznych i jednocześnie karmi córkę. Rita leży u jej boku ukryta pod lekką chustą. Szczęśliwa mama podpisała zdjęcie: „Pozytywne strony matki karmiącej. Nie musi biegać za starszymi”. Domyślamy się, że w tym czasie opiekę nad starszymi Amelią i Antonim pełni ich tata.

Fani są zachwyceni ciepłem i spokojem, który aż bije od tej sceny. Pod zdjęciem natychmiast pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Spostrzegawczy obserwatorzy zauważyli też, że Rita rośnie jak na drożdżach i jest już naprawdę duża, a na jej główce jest już bujna czupryna!

„Tez uwielbiałam te momenty. A jeszcze potem ( w pełni usprawiedliwiona) krótka drzemka z maleństwem u boku”

„Jejciu! Jakie długie włoski! Przepiękny widok!”

„Piękny widok szczęśliwa mama i mały skarb”

„Królowa. Jest coś niesamowitego w karmieniu piersią, ja zawsze się czuję wtedy jakoś tak bardziej królewsko” 

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.