Jej występ wywołał zaskakującą reakcję

Weronika Kostyra 17 lipca 2018 19:30

O tym pokazie mody mówią media na całym świecie. Po wybiegu pokazu kostiumów kąpielowych Sports Illustrated przeszła modelka z dzieckiem, które… karmiła piersią. Trzydziestoletnia modelka Mara Martin zdecydowała się na ten gest, by udowodnić, że da się łączyć pracę i opiekę nad dzieckiem. Pracująca mama miała na sobie złote bikini i dumnie przeszła się po wybiegu. Pięciomiesięczna Aria miała wtedy na sobie słuchawki, by nie niepokoić się muzyką i hałasem panującym wokół. Po pokazie modelka była zachwycona pozytywną reakcją, jaką wywołał jej występ. Ma nadzieję, że pomoże on normalizować karmienie piersią wśród społeczeństwa.

W pokazie wzięła także udział mistrzyni paraolimpijska i jednocześnie modelka z protezą nogi. Brenna Huckaby kilka miesięcy temu była bohaterką przełomowej sesji zdjęciowej kostiumów kąpielowych w magazynie Sports Illustrated.

Podobają Wam się takie inicjatywy? 

1/3
Mara Martin, modelka karmiąca piersią
Copyright @Getty Images
1/3

Mara Martin zdecydowała się na ten gest, by udowodnić, że da się łączyć pracę i opiekę nad dzieckiem.

2/3
Mara Martin, modelka karmiąca piersią
Copyright @Instagram @si_swimsuit
2/3

Po pokazie była zachwycona pozytywną reakcją, jaką wywołał jej występ.

3/3
Mara Martin, modelka karmiąca piersią
Copyright @Instagram @si_swimsuit
3/3

Ma nadzieję, że pomoże on normalizować karmienie piersią wśród społeczeństwa.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?