Jej występ wywołał zaskakującą reakcję

Weronika Kostyra 17 lipca 2018 19:30

O tym pokazie mody mówią media na całym świecie. Po wybiegu pokazu kostiumów kąpielowych Sports Illustrated przeszła modelka z dzieckiem, które… karmiła piersią. Trzydziestoletnia modelka Mara Martin zdecydowała się na ten gest, by udowodnić, że da się łączyć pracę i opiekę nad dzieckiem. Pracująca mama miała na sobie złote bikini i dumnie przeszła się po wybiegu. Pięciomiesięczna Aria miała wtedy na sobie słuchawki, by nie niepokoić się muzyką i hałasem panującym wokół. Po pokazie modelka była zachwycona pozytywną reakcją, jaką wywołał jej występ. Ma nadzieję, że pomoże on normalizować karmienie piersią wśród społeczeństwa.

W pokazie wzięła także udział mistrzyni paraolimpijska i jednocześnie modelka z protezą nogi. Brenna Huckaby kilka miesięcy temu była bohaterką przełomowej sesji zdjęciowej kostiumów kąpielowych w magazynie Sports Illustrated.

Podobają Wam się takie inicjatywy? 

1/3
Mara Martin, modelka karmiąca piersią
Copyright @Getty Images
1/3

Mara Martin zdecydowała się na ten gest, by udowodnić, że da się łączyć pracę i opiekę nad dzieckiem.

2/3
Mara Martin, modelka karmiąca piersią
Copyright @Instagram @si_swimsuit
2/3

Po pokazie była zachwycona pozytywną reakcją, jaką wywołał jej występ.

3/3
Mara Martin, modelka karmiąca piersią
Copyright @Instagram @si_swimsuit
3/3

Ma nadzieję, że pomoże on normalizować karmienie piersią wśród społeczeństwa.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.