Edyta Herbuś, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
z życia gwiazd

Edyta Herbuś pogodziła się z Dorotą Wellman. Oficjalnie zażegnały konflikt sprzed miesięcy?

„Wcale nie trzeba zgadzać się we wszystkim”

Marcjanna Maryszewska 2 czerwca 2022 10:13
Edyta Herbuś, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Edyta Herbuś nie kryła swojego żalu po tym, jak Dorota Wellman uszczypliwie odniosła się do wpisu aktorki dotyczącego jej babci, gdy ta trafiła do szpitala. Dziennikarka pozwoliła sobie na parę kąśliwych uwag, które zabolały tancerkę. Wygląda jednak na to, że niesnaski z przeszłości między paniami zostały w końcu zażegnane. Edyta Herbuś opublikowała wspólne zdjęcie z Dorotą Wellman. Do pojednania doszło na konferencji prasowej najnowszej ekranizacji filmu „Akademia Pana Kleksa".

Konflikt Edyty Herbuś i Doroty Wellman

Spór obu pań rozpoczął się wraz z początkiem września ubiegłego roku. Zrozpaczona Edyta Herbuś poinformowała wówczas o kłopotach zdrowotnych swojej babci, która musiała zostać przewieziona do szpitala. Kobieta wkrótce poczuła się lepiej, lecz tancerka nie ukrywała, że były to dla niej bardzo trudne chwile. Po tym zdarzeniu opublikowała poruszający wpis w którym opowiedziała o bliskiej jej osobie, której naprawdę wiele w swoim życiu zawdzięcza. Stąd wziął się jej paniczny strach.

Dorota Wellman w ramach felietonu pozwoliła sobie natomiast skrytykować celebrytów, którzy jej zdaniem za bardzo dzielą się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Za przykład podała Edytę Herbuś oraz jej wpisy dotyczące hospitalizowanej babci. „Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać” - pisała w „Wysokich Obcasach”. 

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
Dorota Wellman, Viva! 24/2018

Choć nie podała imienia Edyty Herbuś, nie było wątpliwości, o kogo tak naprawdę chodzi. Ta zaś nie pozostała dłużna i szybko odpowiedziała na uszczypliwości w swoim kierunku

"Pewna dziennikarka" o "pewnej tancerce", czyli jedna baba drugiej babie... Moja babcia zawsze powtarza: nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe. Może dlatego, dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania (...)”

Czytaj także: Aleksandra Żebrowska: „Nie zawsze muszę mieć rację i znać odpowiedzi na wszystko, żeby być wartościową mamą

Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018

Edyta Herbuś i Dorota Wellman pogodziły się?

Wszystko wskazuje na to, że obu stronom konfliktu udało się w końcu dojść do porozumienia. Edyta Herbuś i Dorota Wellman pojednały się na konferencji prasowej nowej ekranizacji „Akademii Pana Kleksa”, czego dowód dała sama aktorka na Instagramie, publikując wspólne zdjęcie z dziennikarką. 

„Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego"! Nasze spotkanie na konferencji prasowej filmu „Akademia Pana Kleksa”, przy którym pracuję jako choreograf, było świetną okazją do rozmowy... Wiadomo, że fajne babki powinny trzymać się razem. Wcale nie trzeba zgadzać się we wszystkim, by się lubić i szanować. Pozdrawiamy ciepło i życzymy dużo beztroskiej radości z okazji Dnia Dziecka!” - napisała. 

Wpis opatrzyła hashtagami: „#pewnatancerkazpewnądziennikarkąprzybiłysobiepiątala #zamiastklapsa #niemacotrzymaćwsercuurazy". Jesteśmy tego samego zdania. Gratulujemy dojrzałego podejścia!  

Sprawdź również: Małgorzata Niezabitowska: „Ciężkie przeżycia w dzieciństwie albo łamią, albo umacniają. Mnie spotkało to drugie"

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.