Edyta Herbuś, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Herbuś odpowiada na felieton Doroty Wellman

„Dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie”. Padły mocne słowa

Olga Figaszewska 19 września 2021 14:25
Edyta Herbuś, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dorota Wellman w najnowszym felietonie wyraziła swoje zdanie na temat mediów społecznościowych i osób, które poruszają się w tej internetowej przestrzeni. Zaskoczyło ją, co znane postaci decydują się upubliczniać w sieci. „Najpierw dziwiło mnie to, że ktoś codziennie umieszcza zdjęcie lub opisuje swoje śniadanie. Zupełnie jakby to interesowało cały świat. Albo szczegółowo opisuje swój cały dzień”, pisała na łamach Wysokich Obcasów. Jej wypowiedź wywołała szeroką dyskusję. Edyta Herbuś postanowiła zareagować na słowa Doroty Wellman.

Edyta Herbuś odpowiada na felieton Doroty Wellman

Dorota Wellman w najnowszym felietonie dla Wysokich Obcasów zdradziła swoje przemyślenia na temat mediów społecznościowych. Zaskoczyło ją to, jak do prowadzenia swoich kont podchodzą znane postaci. Dziennikarka opisuje, że nastała moda na pokazywanie swojego życia prywatnego i intymnych wydarzeń. Wyjaśniła, które wpisy szczególnie ją zastanowiły.

Okazuje się, że w felietonie Doroty Wellman została także opisana sytuacja Edyty Herbuś, która niedawno opisywała walkę o zdrowie swojej babci. „Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać”, pisała Dorota Wellman.

Edyta Herbuś postanowiła odpowiedzieć i zwróciła się do dziennikarki we wpisie na Instagramie: „"Pewna dziennikarka" o "pewnej tancerce", czyli jedna baba drugiej babie... Moja babcia zawsze powtarza: nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe. Może dlatego, dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie”.

Zobacz: Dorota Wellman dosadnie o gwiazdach na Instagramie. Padły mocne słowa!

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Co Edyta Herbuś zaproponowała Dorocie Wellman?

Gwiazda zasugerowała, że zamiast tracić czas na uszczypliwości, warto zrobić coś pożytecznego. Dlatego zaprosiła Dorotę Wellman na wspólne sadzenie drzew.

„W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania. (…) Zapraszam cię do wspólnego sadzenia drzew: 7, 8, 9 października w @nadlesnictwo_runowo organizujemy ogólnopolską akcję „Wspólnie dla lasu” 🌳🌳🌳 Wierzę Doroto, że dasz radę ! Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa!”, dodała.

Swój głos w sprawie felietonu zabrała także Anna Wendzikowska. Jej komentarz pojawił się pod postem Agnieszki Hyży, która poparła zdanie Doroty Wellman w kwestii ,,wpływu mediów społecznościowych na nasze życie, o granicach, ciagle przesuwanych, w ujawnianiu i odzieranie swojego życia prywatnego".

„Z całym szacunkiem dla Doroty, którą uwielbiam, ale niech sobie każdy pokazuje, co chce. Jak mi się nie podoba, to nie oglądam i nie wchodzę. Ale po co krytykować? (...) To, że ktoś pokaże dom, sypialnię czy złoty kibel nikogo nie krzywdzi. Żyj i daj żyć innym, to moja zasada”, napisała Anna Wendzikowska. 

Czy Dorota Wellman odniesie się do propozycji Edyty Herbuś?  

Sprawdź: „Nie umiem być już dzielna”. Babcia Edyty Herbuś trafiła do szpitala

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.