Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

„Nie umiem być już dzielna”. Babcia Edyty Herbuś trafiła do szpitala

Tancerce trudno było ukryć łzy

Olga Figaszewska 1 września 2021 13:58
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Edyta Herbuś nie ukrywała łez i smutku. W rozmowie z fanami wyznała, że jej babcia trafiła do szpitala. „Nie umiem być już dzielna”, mówiła zaniepokojona. Dziś podziękowała obserwatorom za wsparcie. Jej wpis chwyta za serce. Jak czuje się babcia tancerki? 

Edyta Herbuś martwi się o babcię

Edyta Herbuś cieszy się ogromną sympatią widzów. Artystka skradła ich serca występując na parkiecie Tańca z gwiazdami. Potem jej kariera nabrała tempa. Tancerka dzieli się obserwatorami kulisami pracy i fragmentami życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Edyta Herbuś nie ukrywa, że praca jest dla niej ważna, ale to rodzina zawsze stoi na pierwszym miejscu.  Co jakiś czas zamieszcza w sieci kadry z najbliższymi. Gwiazda mocno przeżyła ostatnie wydarzenia. Jej ukochana babcia ma problemy zdrowotne i potrzebna była pomoc. Kobieta trafiła do szpitala. 

Edyta Herbuś nie potrafiła ukryć łez. Na Insta Stories wyznała, że to dla niej trudne chwile i ciężko jest jej sobie poradzić z myślą, że ukochanej osobie coś dolega. „Nie umiem być już dzielna. (…) Babunia w szpitalu... Nie wiem, co to dalej będzie... Trzymajcie kciuki za zdrówko babuni proszę...”, napisała.

U babci Edyty Herbuś wykryto wodę w płucach i musiała być przewieziona do kolejnego szpitala. Gwiazda czuła bezradność i przyznała, że w takich sytuacjach wpada w panikę. 

„Kochani moi, to jest po prostu nie do wiary! I dzwonię do tej Tolki, już nie wiem, jak człowiek ma sobie z tym radzić, jak jest taki bezradny i do jednego szpitala zabrało ją pogotowie, okazało się, że ma w płucach jakąś wodę i muszą ją zabrać do kolejnego, jeździ w tej karetce od szpitala do szpitala i się wariatka tak chichra jak do niej dzwonię i się martwię, a ona się śmieje”, mówiła Edyta Herbuś.

Zobacz też: Edyta Herbuś pokazała swoje mieszkanie! Jest wyjątkowe…

Edyta Herbuś, Insta Stories
Fot. Insta Stories @edytaherbus

Jak czuje się babcia Edyty Herbuś? 

Gwiazda podziękowała fanom za wsparcie i miłość, którą jej przesyłali. Na szczęście stan jej babci się poprawił.  „Dziś babcia czuje się trochę lepiej. Po kroplówkach wróciła do niej energia. Teraz czekamy na decyzję lekarza, co dalej, żeby pomóc jej w powrocie do zdrowia”, mówiła tancerka. Edyta Herbuś jest wdzięczna za wszystkie słowa i dobre wiadomości, które w ostatnim czasie do niej docierały. Tancerka zamieściła jeszcze poruszający wpis, w którym opowiedziała o swoim strachu i wyznała, jak wiele zawdzięcza w swoim życiu babci.

„U mnie wczoraj wylało się sporo smutku. Przykryty był strachem o bezpieczeństwo najbliższych. To był dzień, w którym doszła do głosu moja mała, cholernie dzielna dziewczynka. Czasem nawet za bardzo. A dzieci potrzebują nie musieć być dzielne... Nie wiem dlaczego jest to dla mnie aż takie wyzwanie .. ale przezwyciężam to. Puszczam. Tak jak wczoraj. Moja babcia uczy mnie wszystkiego. Bezwarunkowej miłości, radości życia, życzliwości , oddania... A teraz mam wrażenie, że przygotowuje mnie do najtrudniejszej próby zaufania. Uciekam przed tą konfrontacją od dawna... Wiem, że muszę się z tym zmierzyć, choć na samą myśl wciąż ogarnia mnie panika 💙 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 BABUNIU wierzę . Wierzę w Ciebie, wierzę w siebie i wierzę w miłość, która trwa wiecznie 🙏🙏🙏”, napisała.

„Dziękuję WAM za niesamowite wsparcie. Czuję, je całym sercem. Warto otwierać je przed drugim człowiekiem... Tak, macie racje, nie samą radością człowiek żyje 🌟 Niech nam tu będzie autentycznie. Przytulam Was . Z miłością WIERZĘ 🙏💙”, dodała Edyta Herbuś.

Babci Edyty Herbuś życzymy dużo sił i zdrowia! 

Sprawdź też: Najpiękniejsze stylizacje Edyty Herbuś. Kobiece sukienki, eleganckie fasony i szyk!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.