Edyta Herbus mieszkanie jak urzadzila
Fot. Instagram: @edytaherbus
domy gwiazd

Edyta Herbuś pokazała swoje mieszkanie! Jest wyjątkowe…

Jak urządzić wnętrze w eklektycznym stylu jak Herbuś?

Redakcja VIVA! 15 listopada 2021 15:30
Edyta Herbus mieszkanie jak urzadzila
Fot. Instagram: @edytaherbus

Edyta Herbuś to jedna z bardziej lubianych polskich gwiazd. Artystka od lat zachwyca świetnymi stylizacjami i talentem tanecznym oraz aktorskim. Jak się okazuje po mistrzowsku urządziła też swoje mieszkanie. Herbuś chętnie pokazuje jego wnętrza na swoim profilu na Instagramie. Mieszkanie w kamienicy, która podobno znajduje się na Starej Ochocie w Warszawie urządzone zostało w klimatyczny sposób. Wnętrza są zaaranżowane w eklektycznym stylu.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Herbuś odpowiada na felieton Doroty Wellman
 

Jak Edyta Herbuś urządziła swoje mieszkanie?

Już przy samym wejściu do mieszkania widać, że jego właścicielka lubi odważne i niebanalne rozwiązania we wnętrzach. Ściany w przedpokoju są ciemnobrązowe, a posadzka pokryta jest gresem w szarym metalicznym odcieniu. Oświetlenie punktowe nadaje przestrzeni przytulnego charakteru. Nastrojowo prezentuje się też lustro w łazience - rama w klimacie retro świetnie kontrastuje z chromowaną minimalistyczną armaturą. Takie zabiegi łączenia elementów różnych stylów wykończenia wnętrz pozwalają uzyskać eklektyczny efekt. U Edyty dominuje miks nowoczesności ze stylem retro i odrobiną francuskiego szyku.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Herbuś pozuje nago i bez makijażu! „Stawiam na naturę”

Eklektyczne wnętrze w stylu Edyty Herbuś - łącz w aranżacji rzeczy vintage z tymi z popularnych sklepów.

Eklektyczne wnetrza w stylu Edyty Herbus sofa poduszki obrazy
Fot. AdobeStock.com

Wnętrze pokoju w stylu mieszkania Edyty Herbuś - komoda retro świetnie komponuje się z nowoczesnym stołem ze szklanym blatem.

Eklektyczne wnetrza w stylu Edyty Herbus komoda stol akcesoria do wnetrz
Fot. AdobeStock.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.