Edyta Herbus mieszkanie jak urzadzila
Fot. Instagram: @edytaherbus
domy gwiazd

Edyta Herbuś pokazała swoje mieszkanie! Jest wyjątkowe…

Jak urządzić wnętrze w eklektycznym stylu jak Herbuś?

Redakcja VIVA! 15 listopada 2021 15:30
Edyta Herbus mieszkanie jak urzadzila
Fot. Instagram: @edytaherbus

Edyta Herbuś to jedna z bardziej lubianych polskich gwiazd. Artystka od lat zachwyca świetnymi stylizacjami i talentem tanecznym oraz aktorskim. Jak się okazuje po mistrzowsku urządziła też swoje mieszkanie. Herbuś chętnie pokazuje jego wnętrza na swoim profilu na Instagramie. Mieszkanie w kamienicy, która podobno znajduje się na Starej Ochocie w Warszawie urządzone zostało w klimatyczny sposób. Wnętrza są zaaranżowane w eklektycznym stylu.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Herbuś odpowiada na felieton Doroty Wellman
 

Jak Edyta Herbuś urządziła swoje mieszkanie?

Już przy samym wejściu do mieszkania widać, że jego właścicielka lubi odważne i niebanalne rozwiązania we wnętrzach. Ściany w przedpokoju są ciemnobrązowe, a posadzka pokryta jest gresem w szarym metalicznym odcieniu. Oświetlenie punktowe nadaje przestrzeni przytulnego charakteru. Nastrojowo prezentuje się też lustro w łazience - rama w klimacie retro świetnie kontrastuje z chromowaną minimalistyczną armaturą. Takie zabiegi łączenia elementów różnych stylów wykończenia wnętrz pozwalają uzyskać eklektyczny efekt. U Edyty dominuje miks nowoczesności ze stylem retro i odrobiną francuskiego szyku.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Herbuś pozuje nago i bez makijażu! „Stawiam na naturę”

Eklektyczne wnętrze w stylu Edyty Herbuś - łącz w aranżacji rzeczy vintage z tymi z popularnych sklepów.

Eklektyczne wnetrza w stylu Edyty Herbus sofa poduszki obrazy
Fot. AdobeStock.com

Wnętrze pokoju w stylu mieszkania Edyty Herbuś - komoda retro świetnie komponuje się z nowoczesnym stołem ze szklanym blatem.

Eklektyczne wnetrza w stylu Edyty Herbus komoda stol akcesoria do wnetrz
Fot. AdobeStock.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?