Edyta Górniak i William, VIVA! marzec 2012
Fot. Instagram/Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak już rozstała się z nowym partnerem?! Artystka opublikowała na Instagramie poruszający wpis

Konrad Szczęsny 2 października 2017 11:50
Edyta Górniak i William, VIVA! marzec 2012
Fot. Instagram/Marlena Bielińska/MOVE

Na Edytę Górniak spadł bolesny cios. Diwa rozstała się z partnerem, z którym tworzyła związek czterech miesięcy. Artystka opublikowała na Instagramie wpis, który nie pozostawia co do tego wątpliwości. Dlaczego relacja piosenkarki i Irlandczyka o imieniu William przeszła do historii?

 

Zobacz też: Na jaw wyszła tożsamość byłego chłopaka Edyty Górniak. Kim jest tajemniczy William?

 

Zobacz też: Kulisy rozstania Edyty Górniak z Williamem. Co poróżniło diwę z 35-letnim Irlandczykiem? Odległość, praca i...

 

Polecamy też: Edyta Górniak wyjdzie za mąż?! Znamy szczegóły!

 

Edyta Górniak rozstała się z Williamem. Artystka opublikowała wpis na Instagramie

 

Edyta Górniak, ku zaskoczeniu mediów i fanów, kilka godzin temu opublikowała wpis, w którym poinformowała, że jej związek z młodszym o kilka lat Irlandczykiem dobiegł końca. Jak stwierdziła artystka, „ma dość” i „nigdy więcej nie chce w życiu miłości do mężczyzn”.

Dziękuję Ci Boże za danie mi syna, bo mam powód, by żyć, być mądrą i silną. Dziękuję Ci za muzykę, bo dzięki niej czasem mogę być bliżej Ciebie. Dziękuję ci za kontakty z ludźmi, bo możemy dzielić się magią i czasem zbliżać do siebie. Dziękuję ci za silne zmysły, dzięki którym mogę doceniać każdy moment mojej podróży. Lecz Boże, nigdy więcej miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Mam dość”, zwierzyła się poruszona artystka.

 

Dlaczego Edyta Górniak i William rozstali się?

 

Jak udało nam się ustalić, związek Edyty Górniak i 35-letniego Williama faktycznie przeszedł do historii. Jednak póki co niewiele wiadomo o przyczynach rozstania. Prawdopodobne jest natomiast, że o 9 lat młodszy aktor nadużył zaufania artystki.

 

Edyta Górniak, nowy partner, nowy partner Edyty Górniak, Amerykanin
Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak z ukochanym Williamem. Ich związek przeszedł już jednak do historii

 

Polecamy też: Edyta Górniak jest znowu zakochana! Czy tym razem to będzie szczęśliwa miłość...?

 

Związek Edyty Górniak i Williama

 

O tym, że Edyta Górniak jest w nowym związku poinformowała sama zainteresowana, zamieszczając pod koniec czerwca na swoim Instastory zdjęcia z czule obejmującym ją mężczyzną. Wkrótce okazało się, że wybrankiem gwiazdy jest o 9 lat młodszy początkujący aktor irlandzkiego pochodzenia, William, z którego poznała w marcu, zaś spotykać zaczęli się pod koniec kwietnia. Ich plany były poważne: w „Dzień Dobry TVN” artystka zwierzyła się, że nie wyklucza formalizacji tego związku. Edyta Górniak i William mieli także w planach spędzenie świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra w Polsce. Mówiło się również, że 35-latek zajmował się synem gwiazdy, Allanem, gdy wokalistka była nieobecna w USA. Niestety, trwający zaledwie cztery miesiące związek artystki i aktora przeszedł już do historii, gdyż partner diwy stracił jej zaufanie. Dlaczego? Tego zapewne dowiemy się wkrótce.

 

Edyta Górniak, nowy partner, nowy partner Edyty Górniak, Amerykanin
Fot. Instagram @edytagorniak

 

Polecamy też: Wiemy, kim jest nowy partner Edyty Górniak. Zobaczcie intymne zdjęcia pary

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.