Damian Duda 3 października 2017 17:00
1/8
Męźczyźni Edyty Górniak, Edyta Górniak, Robert Kozyra, Piotr Kraśko, Piotr Gembowski, main topic
Copyright @East News
1/8

Szczęście w miłości? Jej to nie dotyczy. Edyta Górniak bardzo często podkreśla w wywiadach, że nie wszystkie związki może zaliczyć do udanych. W rozmowie z VIVĄ! w 2009 roku, tuż po rozstaniu z Dariuszem Krupą, opowiedziała, na czym polega udana relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną. „Idealny związek to ten, w którym ludzie stanowią dla siebie inspirację i motywują się do walki z demonami’’, wyznała Edyta Górniak.

Zobacz też: Mucha i Wojewódzki, Górniak i Kraśko... Te gwiazdy były kiedyś razem. Pamiętacie?

 

Zobacz też: Na jaw wyszła tożsamość byłego chłopaka Edyty Górniak. Kim jest tajemniczy William?

 

Edyta Górniak rozstała się z Williamem


Ostatnio wydawało się, że szczęście wreszcie uśmiechnęło się do wokalistki. Pod koniec czerwca na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z czule obejmującym ją mężczyzną. Okazał się nim o 9 lat młodszy aktor irlandzkiego pochodzenia, William. Sielanka pary trwała jednak zaledwie cztery miesiące. Wokalistka podzieliła się tą informacją z fanami za pośrednictwem Instagrama: „Dziękuję Ci Boże za danie mi syna, bo mam powód, by żyć, być mądrą i silną. Dziękuję Ci za muzykę, bo dzięki niej czasem mogę być bliżej Ciebie. Dziękuję ci za kontakty z ludźmi, bo możemy dzielić się magią i czasem zbliżać do siebie. Dziękuję ci za silne zmysły, dzięki którym mogę doceniać każdy moment mojej podróży. Lecz Boże, nigdy więcej miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Mam dość, zwierzyła się poruszona.

 

Przyczyny rozstania Edyty Górniak i Williama

 

Dziś światło dzienne ujrzały nowe fakty dotyczące rozstania pary. Kością niezgody okazały się zobowiązania zawodowe diwy.

 

Rozstali się przez pracę. Edyta ciągle podróżuje między dwoma kontynentami, w Polsce nagrywa kolejne programy, ma obowiązki związane z kampaniami reklamowymi. Nie chciała rezygnować z pracy, a William tego nie rozumiał. Edyta bardzo to przeżywa”, zdradził znajomy artystki w rozmowie z party.pl.

 

Edyta Górniak zamieściła dzisiaj na Instagramie krótki filmik, na którym wykonuje w studio hit „Wicked games” Chrisa Isaaka, który traktuje o niespełnionej miłości.Polecamy też: Edyta Górniak już rozstała się z nowym partnerem?! Artystka opublikowała na Instagramie poruszający wpis

Gwiazda ma na swoim koncie kilka głośnych związków. Wokalistka spotykała się m.in. z byłym prezesem Radia Zet, Robertem Kozyrą, z którym wystąpiła w wyjątkowej sesji dla „VIVY!”. Parę fotografował wówczas uznany na świecie fotograf, Marcin Tyszka.

W naszej galerii przypominamy wszystkich mężczyzn, z którymi była związana Edyta Górniak!

2/8
Edyta Górniak, Piotr Gembarowski, mężczyźni Edyty Górniak, mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
2/8

Edyta Górniak i Piotr Gembarowski, 1994 rok

3/8
Edyta Górniak, Piotr Kraśko, mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
3/8

Edyta Górniak i Piotr Kraśko, 1995 rok

4/8
Edyta Górniak, Robert Kozyra, mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
4/8

Edyta Górniak i Robert Kozyra, 1997 rok

5/8
Edyta Górniak, Dariusz Krupa, mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
5/8

Edyta Górniak i Dariusz Krupa, 2001-2010

6/8
Edyta Górniak, Piotr Schramm,  mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
6/8

Edyta Górniak i Piotr Schramm, 2010-2014

7/8
Edyta Górniak, nowy partner, nowy partner Edyty Górniak, Amerykanin
Copyright @Instagram @edytagorniak
7/8

William to ostatni mężczyzna, z którym Edyta Górniak zdecydowała się stworzyć związek. Jednak zaledwie po czterech miesiącach diwa rozstała się z 35-letnim Irlandczykiem.

 

Polecamy też: Edyta Górniak już rozstała się z nowym partnerem?! Artystka opublikowała na Instagramie poruszający wpis

8/8
Allan Krupa, Edyta Górniak
Copyright @Instagram Allan Krupa ® (@allan_krupa)
8/8

Wygląda na to, że najważniejszym mężczyzną w życiu wokalistki cały czas pozostanie jej syn, Allan, owoc związku Edyty Górniak z Dariuszem Krupą.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.