Damian Duda 10 lipca 2017 12:00
1/5
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, main topic
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/5

 

Życie Edyty Górniak to bez wątpienia idealny scenariusz na film. Zagraniczna kariera, liczne związki — to tylko niewielka część biografii artystki.

 

Na temat życia uczuciowego gwiazdy ponownie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą nowego mężczyzny, który pojawił się w jej życiu. Kim jest nowy wybranek Edyty Górniak?

 

Przeczytaj też: Edyta Górniak głęboko przeżywa śmierć swojej fanki! W żałobie zdobyła się na piękny gest...


Nowy partner Edyty Górniak

Kilka miesięcy temu artystka przeprowadziła się z Krakowa do Los Angeles, rozpoczynając tym samym nowy etap w życiu. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że gwiazda spotyka się z tajemniczym mężczyzną.

Dziś już wiemy, kim jest nowy partner Edyty Górniak. Wybranek wokalistki to Amerykanin irlandzkiego pochodzenia o imieniu William.

Edyta jest nieufna wobec nowo poznanych osób i trzyma dystans. Ale on był cierpliwy! Ujął ją swoją wrażliwością i ciepłem’’ — zdradziła osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z magazynem Flesz’’.

Para poznała się w restauracji, w której Edyta Górniak była ze znajomymi. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Polka od razu wpadła w oko młodemu aktorowi.

Jak twierdzą osoby z otoczenia gwiazdy, Edyta postanowiła zaprosić Williama do Polski.

W sierpniu Edyta przyjeżdża tu na koncerty. Zaśpiewa w Operze Leśnej w Sopocie, ma też koncert w rodzinnym Opolu. Chciała, żeby William nie tylko obejrzał jej występ na żywo, lecz także poznał jej rodzinę: mamę Grażynę i ojczyma Jana’’ — twierdzi informator magazynu.

 

Zobaczcie intymne zdjęcia pary!

 

Zobacz też: Edyta Górniak w ostrych słowach o Mai Sablewskiej: „Wiem, że ta osoba zawsze lubiła naśladować wszystkie swoje artystki”

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.