Damian Duda 10 lipca 2017 12:00
1/5
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, main topic
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/5

 

Życie Edyty Górniak to bez wątpienia idealny scenariusz na film. Zagraniczna kariera, liczne związki — to tylko niewielka część biografii artystki.

 

Na temat życia uczuciowego gwiazdy ponownie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą nowego mężczyzny, który pojawił się w jej życiu. Kim jest nowy wybranek Edyty Górniak?

 

Przeczytaj też: Edyta Górniak głęboko przeżywa śmierć swojej fanki! W żałobie zdobyła się na piękny gest...


Nowy partner Edyty Górniak

Kilka miesięcy temu artystka przeprowadziła się z Krakowa do Los Angeles, rozpoczynając tym samym nowy etap w życiu. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że gwiazda spotyka się z tajemniczym mężczyzną.

Dziś już wiemy, kim jest nowy partner Edyty Górniak. Wybranek wokalistki to Amerykanin irlandzkiego pochodzenia o imieniu William.

Edyta jest nieufna wobec nowo poznanych osób i trzyma dystans. Ale on był cierpliwy! Ujął ją swoją wrażliwością i ciepłem’’ — zdradziła osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z magazynem Flesz’’.

Para poznała się w restauracji, w której Edyta Górniak była ze znajomymi. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Polka od razu wpadła w oko młodemu aktorowi.

Jak twierdzą osoby z otoczenia gwiazdy, Edyta postanowiła zaprosić Williama do Polski.

W sierpniu Edyta przyjeżdża tu na koncerty. Zaśpiewa w Operze Leśnej w Sopocie, ma też koncert w rodzinnym Opolu. Chciała, żeby William nie tylko obejrzał jej występ na żywo, lecz także poznał jej rodzinę: mamę Grażynę i ojczyma Jana’’ — twierdzi informator magazynu.

 

Zobaczcie intymne zdjęcia pary!

 

Zobacz też: Edyta Górniak w ostrych słowach o Mai Sablewskiej: „Wiem, że ta osoba zawsze lubiła naśladować wszystkie swoje artystki”

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.