Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
z życia gwiazd

Myśleli o ślubie i wspólnej przyszłości. Związek Allana Krupy i jego partnerki to już przeszłość...

W sprawę mocno zaangażowała się Edyta Górniak

Marcjanna Maryszewska 22 sierpnia 2023 12:00
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Kilka miesięcy temu w mediach aż huczało o ślubnych planach Allana Krupy i jego partnerki Angeliki. Nastolatkowie byli razem dwa lata, później zdecydowali się na wspólne mieszkanie. "Bardzo fajnie się nam mieszka. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo" — deklarował zakochany muzyk. Niestety, według informatorów pewnego serwisu ta młodzieńcza miłość właśnie dobiegła końca...

Allan Krupa marzył o ślubie

Dla obojga była to pierwsza tak poważna miłość. Syn Edyty Górniak bardzo poważnie myślał o przyszłości u boku Angeliki Dziedzic. Młodzi wynajęli pierwsze wspólne mieszkanie, a Allan Krupa nie ukrywał, że myśli o zaręczynach. „Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę (śmiech). Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału" — opowiadał z zachwytem reporterce JastrząbPost jeszcze kilka miesięcy temu.

CZYTAJ TAKŻE: Michał Szpak pocałował na scenie Beatę Kozidrak! Publiczność zszokowana

Nastolatek zapewniał, że udało im się stworzyć związek wolny od konfliktów oraz problemów. Według relacji Allana świetnie się dogadywali oraz mieli nadzieję, że jest to miłość zdolna przetrwać największe burze... Wspierała ich również Edyta Górniak, dla której szczęście jedynaka było absolutnym priorytetem. Niestety, rzeczywistość okazała się brutalniejsza, niż mogli przypuszczać...

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, dziewczyna Allana Krupy
Fot. Instagram @ensosynu

Allan Krupa rozstał się z dziewczyną. Tak zareagowała Edyta Górniak

Internauci wysnuli jednoznaczne wnioski na podstawie smutnych wpisów Angeliki Dziedzic. Wygląda jednak na to, że wszystkie smutne przypuszczenia okazały się prawdą. Jak donosi informator SuperExpressu, związek nastolatków niedawno dobiegł końca. Co mogło być przyczyną? "Chyba za wcześnie zdecydowali się na dorosłe życie i mieszkanie razem. Ostatnio przestało to służyć ich relacji" — twierdzi źródło serwisu.

W sprawę zaangażowała się zrozpaczona Edyta Górniak, która dobrze wie, jak to jest mieć złamane serce. Wielokrotnie doświadczyła niespełnienia w miłości, dlatego tym bardziej głęboko wierzyła w powodzenie relacji syna... Nie szczędziła obojgu czułości na publicznych wydarzeniach i cieszyła się szczęściem Allana. Niestety, wszystko runęło jak domek z kart...

Obecnie jednak stara się wspierać zarówno syna, jak i jego byłą partnerkę. Poświęciła im tyle czasu, ile potrzebowali. "Zarówno Allan jak i Andżelika poprosili Edytę o spotkanie. I choć miała wtedy koncerty i wykłady za granicą, spotkała się zarówno z jednym, jak i drugim. Rozmawiali godzinami. Starała się zrozumieć i wesprzeć oboje. A przy okazji też nie wtrącać się za bardzo", dodaje przyjaciel wokalistki.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wnuczka Grażyny Szapołowskiej zagrała z babcią w serialu. Mówi o poczuciu presji

Nastolatkowie bardzo przeżywają rozstanie, lecz do tej pory nie skomentowali go publicznie. Allan Krupa jest obecnie pochłonięty pracą w berlińskim studiu nagraniowym, a Angelika zdążyła już wyprowadzić się z Warszawy. Życzymy im dużo sił.  

Edyta Górniak z Angeliką, byłą dziewczyną Allana Krupy, Warszawa, 09.06.2023 rok

Edyta Górniak, Angelika, dziewczyna Allana Krupy, Warszawa, 09.06.2023 rok
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Allan Krupa, Edyta Górniak, 2023

Allan Krupa, Edyta Górniak, 2023
Fot. Pawel Murzyn/East News

Edyta Górniak, Allan Krupa, Warszawa, 17.05.2023

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.