Allan Krupa, Edyta Górniak, VIVA! 2009
Fot. Iza Grzybowska/Voyk
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak szuka nowego partnera? „Allan coraz częściej powtarza mi, żebym...”

Konrad Szczęsny 2 czerwca 2017 16:00
Allan Krupa, Edyta Górniak, VIVA! 2009
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Od czasu rozstania z Piotrem Schrammem w czerwcu 2014 r. Edyta Górniak oficjalnie nie była związana z żadnym mężczyzną. Mówiło się jednak o jej zażyłej relacji z producentem Michałem Nocnym. Znajomość ta miała jednak zakończyć się na przełomie 2015 i 2016 r. Diwa przeprowadziła się wówczas do Krakowa i zerwała z muzykiem. Później przyszedł czas na zmianę miejsca zamieszczania na Los Angeles. Co prawda mówiło się, że nawiązała tam bliską relację z pewnym prawnikiem. Jednak diwa nigdy tego nie potwierdziła. Teraz natomiast zwierzyła się, że na nowy związek namawia ją... syn Allan Krupa! Dlaczego?

Polecamy też: Edyta Górniak jest znowu zakochana! Czy tym razem to będzie szczęśliwa miłość...?

Allan Krupa namawia Edytę Górniak na nowy związek

W najnowszym wywiadzie wokalistka zwierzyła się, że syn ją swata!

Allanek mi coraz częściej powtarza: „Mamo, ty się musisz zakochać w jakimś panu wreszcie. Modlę się o to z całego serca!” Mówię mu na to: „Ale po co synek mam się zakochać, żebym znowu płakała”? Stwierdził więc, że znajdzie mi specjalnego mężczyznę i tym razem będę szczęśliwa”, zwierzyła się diwa w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.

Okazuje się, że namowy syna mają związek z tym, że czuje się dorosły i wydaje mu się, że już niedługo opuści dom rodzinny.

„Nie chce by mama była sama w domu. Sprytnie to sobie wymyślił, prawda? Miło, że on tak się o mnie troszczy. Allan widzi, że ja to jestem albo w pracy, albo z przyjaciółkami i żadnych mężczyzn do domu nie wpuszczam. Wystarczy mi Allan, bo on jeden jest jak trzech chłopów. Po co kolejny, na dodatek obcy?”, śmieje się Edyta Górniak.

Przeczytaj też: Mucha i Wojewódzki, Górniak i Kraśko... Te gwiazdy były kiedyś razem. Pamiętacie?

Nowy singiel Edyty Górniak

Przy okazji gwiazda zwierzyła się, że nagrała już teledysk do nowego utworu, którego producentem jest Donatan. Jego premiera ma mieć miejsce niebawem.

Polecamy też: Syn Edyty Górniak wywołał medialną burzę! Wszystko przez jedno zdjęcie...

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.