O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski starają się o dziecko?! 

„Nie tracę nadziei”, mówi diwa

Konrad Szczęsny 13 listopada 2018 12:47

Mimo że oboje przeżyli dramat poronienia, nie tracą nadziei, że zostaną rodzicami. Edyta Górniak potwierdziła, że planują z Mateuszem Zalewski starać się o dziecko. Kiedy to nastąpi? I jak udało im się przetrwać traumatyczne chwile tuż po tym, jak diwa straciła ciążę?

Edyta Górniak o utracie ciąży

W zeszłym tygodniu artystka przyznała w wywiadzie udzielonym Dzień Dobry TVN, że przeżyła w tym roku prawdziwy dramat.

„Od dwóch lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam, ale los jakby pokazywał, że się nie uda. No, ale zaszłam w ciążę [...] Niestety, straciłam ją”.

Poronienie nastąpiło w wakacje. O tym, że wokalistka spodziewa się dziecka, wiedział jej syn, rodzice oraz najbliżsi współpracownicy. Byli oni również przy Edycie Górniak, gdy dowiedziała się, że straciła ciążę. Pocieszali i wspierali. Jednak to Mateusz Zalewski, ukochany wokalistki, był wówczas najbliżej niej. Dzielili razem ten niewyobrażalny ból i wspierali się na tyle, na ile byli w stanie. To umocniło ich związek.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski starają się o dziecko?! Słowa diwy zaskakują

Jak się okazuje, para nadal ma w planach dziecko! 

„Nigdy nie wolno się poddawać i tracić nadziei. Cuda zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy”, zwierzyła się poruszona diwa w rozmowie z magazynem Flesz.

Kiedy dokładnie zakochani planują rozpocząć starania o dziecko?

„To doświadczenie umocniło miłość Edyty i Mateusza. Zdali ten egzamin na piątkę, dlatego w przyszłym roku chcą się znów strać o dziecko”, zdradził znajomy pary.

Trzymamy kciuki za rodzicielskie plany pary!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.