Marta Warchoł, dziennikarka TVN24 zrobiła coming out
Fot. Marta Warchoł Instagram/@marta.warhol
O TYM SIĘ MÓWI

Dziennikarka TVN zrobiła coming out. Marta Warchoł pokazała czułe zdjęcie z ukochaną

Kadr zachwycił internautów

Olga Figaszewska 2 lipca 2021 08:55
Marta Warchoł, dziennikarka TVN24 zrobiła coming out
Fot. Marta Warchoł Instagram/@marta.warhol

Dziennikarka TVN odważyła się podzielić swoim szczęściem ze wszystkimi. Marta Warchoł zrobiła coming out. W sieci opublikowała czuły kadr z ukochaną. Reporterka postanowiła opowiedziała o swojej orientacji w wyjątkowym dla niej dniu.

Marta Warchoł o swojej orientacji

W maju Andrzej Piaseczny postanowił dokonać coming outu. Jego wyznanie wywołało ogromne poruszenie. „Fakt, że mam 50 lat, czyli statystycznie rzecz biorąc większość życia za sobą, ułatwia mówienie o wielu rzeczach. Miałem świadomość, że jeśli składam taką deklarację, będę konsumował jej konsekwencje...”, mówił artysta w VIVIE. Na to, że zdecydował się przerwać milczenie miało wpływ wiele czynników. Zrobił to na własnych zasadach.

O miłości do dwóch mężczyzn opowiada utwór Miłość z najnowszej płyty wokalisty 50/50. „Tym, co zrobiłem oraz premierą teledysku do piosenki "Miłość" chcę powiedzieć, że wszyscy, którzy kochają na różne sposoby, niech się nie lękają, to wszystko jest dobre i normalne wbrew temu, co chcieliby powiedzieć ci, którzy zaprzeczają "oczywistej oczywistości", mówił w innym wywiadzie.

Zobacz też: Gejowski ślub w nowym teledysku Andrzeja Piasecznego. Posłuchaj utworu „Miłość”

Wokalista ma nadzieję, że jego wyznanie doda odwagi i pomoże osobom, które wciąż mają obawy przed opowiedzeniem o swojej orientacji.

Teraz znana i lubiana dziennikarka TVN zrobiła coming out publikując w sieci zdjęcie ze swoją ukochaną, Iwoną Widomską, producentką Faktów. Romantyczny kadr pojawił się w mediach społecznościowych w dniu urodzin Marty Warchoł.

Czytaj także: Andrzej Piaseczny o partnerze i ślubie. Tak szczery jeszcze nie był!

„Pride month for sure, but it’s my birthday”, napisała reporterka. Fotografia zachwyciła internautów. W komentarzach fani gratulują Marcie Warchoł i jej partnerce. Nie zabrało także urodzinowych życzeń.

„Sto lat! Miłości, pasji i podróży!”, „Najlepszego”, „Wiecznej miłości”, „Wszystkiego najwspanialszego”, czytamy w komentarzach.

To nie jest pierwsze zdjęcie, które zakochane publikują w sieci. Widać, że darzą się szczerym i silnym uczuciem. Życzymy wszystkiego dobrego! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.