Andrzej Duda, Agata Duda, Andrzej i Agata Dudowie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Co Agata Duda dostała na Dzień Matki? Pierwsza dama zdradziła, czym zaskoczyła ją córka!

„Dumna i szczęśliwa, jak każda Mama”

Gabriela Czernecka 27 maja 2020 11:23
Andrzej Duda, Agata Duda, Andrzej i Agata Dudowie
Fot. East News

Wszystkie mamy w Polsce świętowały wczoraj Dzień Matki. Media społecznościowe wypełniły się rodzinnymi fotografiami. Choć większość ludzi nie mogło tego wyjątkowego dnia świętować ze swoimi mamami ze względu na dzielące ich odległości, ale także wciąż obowiązującą dobrowolną kwarantannę, na Instagramie pojawiła się masa rodzinnych zdjęć. Na swoich Instagramach zdjęcia z mamami zamieściły m.in. Weronika Rosati, Agnieszka Woźniak-Starak, Kasia Tusk, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska czy Joanna Krupa. Dzień Matki nie ominął także pałacu prezydenckiego. Andrzej Duda zamieścił na Instagramie zdjęcie żony, ujawniając co dostała tego dnia od swojej córki!

Co Agata Duda dostała na Dzień Matki?

26 maja Dzień Matki świętowały na swoich social mediach niemal wszystkie gwiazdy. Przedstawiciele świata show-biznesu chętnie zamieszczali tego dnia zdjęcia ze swoimi mamami. Wiele z nich zdobyło się na poruszające słowa. Agnieszka Sienkiewicz dodała zdjęcie z przygotowań do swojego ślubu, które podpisała: „Uwielbiam to zdjęcie.... jest dla mnie symboliczne w pewnym sensie.... Idziesz do przodu, podejmujesz własne decyzje, odnosisz własne sukcesy i popełniasz błędy ... ale kiedy się odwrócisz- Mama zawsze tam będzie, tuż za Toba ... w każdej chwili gotowa Ci pomoc”. 

Wzruszając opis dodała także Kasia Tusk, dzieląc się zdjęciem ze swoją mamą: „Paryż, październik 2018 roku. Przy stoliku siedziały już trzy pokolenia kobiet. Dziękuję, że całe życie pokazywałaś mi jak być najlepszą mamą na świecie. PS. Widzimy się za chwilę Mamulku, bo wrzucenie zdjęcia na insta to nie to samo, co odwiedziny i chwila czułej rozmowy”, podpisała fotografię. Niezwykle emocjonalny wpis zamieściła także Oliwia Bieniuk, córka Ani Przybylskiej. „Mija kolejny rok bez Ciebie mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z Tobą świętować tego cudownego dnia, chciałabym Ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo Cie kocham i życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Teraz życzę Ci przede wszystkim wiecznego spokoju. Twoja córka, Oliwia. Kocham Cię”, czytamy opis pod zdjęciem.

Dzień Matki celebrowała także para prezydencka. Na Instagramie Andrzeja Dudy pojawiło się zdjęcie uśmiechniętej Agaty Dudy z prezentem od córki. Kinga Duda podarowała mamie ogromny bukiet z różowych róż. „Agata z bukietem kwiatów od Kingi. Dumna i szczęśliwa, jak każda Mama”, podpisano fotografię. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @andrzejduda

Najprawdopodobniej Kinga nie mogła przekazać prezentu mamie osobiście, ponieważ jak donosił Onet, wyjechała na staż w jednej z kancelarii prawnych w Londynie. Początkowo planowano, że zakończy się w maju, ale współpraca z brytyjską kancelarią została przedłużona. A jeszcze tego samego dnia, późnym wieczorem na Instagramie Andrzeja Dudy pojawiła się również jego fotografia z 71-letnią mamą, której również wręczył kwiaty.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @andrzejduda

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.