Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Instagram @oliwia18bieniuk, Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk we wzruszających słowach o Annie Przybylskiej 

Wspomniała ją z okazji Dnia Matki

Sabina Zięba 26 maja 2020 20:00
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Instagram @oliwia18bieniuk, Marlena Bielinska/MOVE

Już dziś obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji wiele gwiazd udostępnia w mediach społecznościowych piękne ujęcia ze swoimi rodzicielkami. W ich gronie znalazła się Oliwia Bieniuk. 17-latka pokazała niezwykle poruszające ujęcie z Anną Przybylską. Jej słowa są naprawdę wzruszające...

Oliwia Bieniuk z Anną Przybylską

Ciężko uwierzyć w to, że Anna Przybylska odeszła już sześć lat temu. Aktorka w wyniku przegranej walki z rakiem trzustki, zostawiła na świecie partnera, Jarosława Bieniuka i trójkę dzieci. Dziś jej pociechy są już nastolatkami, powoli stając się młodymi gwiazdami Internetu. Szczególnie aktywna na Instagramie jest jej najstarsza córka, Oliwia. To ona 26. maja przypomniała obserwatorom o swojej zmarłej mamie.

Nastolatka w Dzień Matki opublikowała fotografię ze zmarłą aktorką wykonaną w jednym z górskich kurortów. Widać na nim uśmiechającą się dziewczynkę i Przybylską w narciarskich strojach. Oliwia we wzruszających słowach napisała: „Mija kolejny rok bez Ciebie mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z Tobą świętować tego cudownego dnia, chciałabym Ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo Cie kocham i życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Teraz życzę Ci przede wszystkim wiecznego spokoju. Twoja córka, Oliwia. Kocham Cię”.

Internauci momentalnie okazali w komentarzach swoje wsparcie. Czytamy m. in. „Łączę się z Tobą Oliwka, wiem jaki ten dzień jest trudny, ale one zawsze są z nami i trzymają za nas kciuki!” czy „Poryczałem się. Mamy, które są po tamtej stronie i tak są zawsze tuż obok nas. Tylko nie można z nimi pogadać i przytulić. A Wasza mama jest z waszej trójki z pewnością mega dumna i na bank bardzo, bardzo uśmiechnięta”.

Też tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🤖 (@oliwia.bieniuk)

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.