Dorota Gardias
Fot. Instagram @dorotagardias
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Gardias chciała zrobić córce przyjemność, a… zalała ją fala krytyki!

„Przesada!"

Rafał Kowalski 21 grudnia 2018 09:57
Dorota Gardias
Fot. Instagram @dorotagardias

Wiele mam nie może w pełni cieszyć się wychowywaniem dziecka, ponieważ na co dzień ma kilka powodów do stresu. Panie uważają, że nie są doskonałe, że cechuje je za mała cierpliwość albo poświęcenie. Często jednak nawet jeśli starania są ogromne problemem okazują się… inne mamy wytykające błędy. Właśnie z taką sytuacją spotkała się niedawno Dorota Gardias.

Krytyka Doroty Gardias

Pogodynka zabrała kilka dni temu swoją córkę do salonu piękności. Pięcioletnia Hania miała możliwość pomalowania paznokci. Gwiazda relacjonowała, że dziewczynka wybrała sobie kolor brokatowy. Pomysł Doroty Gardias na spędzenie wolnego czasu z córką nie spodobał się jednak kilku internautkom, które skrytykowały pogodynkę w komentarzach. Mamie Hani zarzucono, że lakiery potrafią mieć wiele toksycznych substancji, które źle działają na dzieci.

Internautki nie przebierały w słowach. „Nie mam pytań”, „Co będzie robiła za 5,10 lat", „Przepraszam, ale myślę że to lekka przesada", „Głupich nie sieją - sami wyrosną. Debilka" – to tylko niektóre z wpisów krytykujących postawę Doroty Gardias.

Sama prezenterka nie skomentowała jeszcze sprawy. Wydaje się jednak, że gwiazda zadbała o to, aby użyte produkty nie zaszkodziły pięciolatce. Mama Hani opatrzyła zdjęcie hashtagiem „Miejsce przyjazne dzieciom”. Wierzymy więc mocno, że wszystko było pod kontrolą i jedyne, co dziewczynka zapamięta z wizyty u kosmetyczki to świetną zabawę.

Kto według Was ma rację? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DorotaGardias (@dorotagardias)

Dorota Gardias, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?