Zobacz ranking najdziwniejszych pomysłów tego roku!

Aleksandra Charzewska 18 grudnia 2018 20:30

Co to był za rok! 2018 obfitował w wiele naprawdę dziwnych urodowych trendów, przez co podczas przeglądania Instagrama często łapaliśmy się za głowę. Teraz widok paznokci w kształcie zębów czy ogrodu stworzonego w brwiach jest już dla nas normą. Również najwięksi kreatorzy mody zaskoczyli nas w tym roku niespotykanymi beauty lookami, o których niestety ciężko jest nam zapomnieć. Co jeszcze przyniósł  2018?  Sprawdź nasz ranking najdziwniejszych urodowych pomysłów!  

1/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @instagram.com/baileyisntamua/
1/10

10. Kwieciste kreski

Oko obsypane kwiatami? Instagramowe makeup artists sztukę używania eyelinera dopracowały w tym roku do perfekcji. Następnym razem gdy nie wyjdzie Ci idealna jaskółka... domaluj kwiatek!

2/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @instagram.com/missjazminad/
2/10

9. Royal makeup

Królewskie śluby potrafią wywoływać emocje! W oczekiwaniu na wielki dzień fani rodziny królewskiej dwoją się i troją żeby uczcić tę szczególną chwilę w odpowiedni sposób. W tym roku królował makijaż z Harrym i Meghan w rolach głównych.

3/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @instagram.com/chiekonakayama/
3/10

8. Paznokciowe sushi

Fani tej japońskiej potrawy mieli w tym roku prawdziwe pole do popisu. Sushi nails zalały Instagram, a im bardziej realistyczne były, tym lepsze. Co jest najtrudniejszym etapem tworzenia tego manicure? Wybór ulubionej rolki!

4/10
dziwne trendy urodowe z jesiennych wybiegów
Copyright @East News
4/10

7. Gigantyczne fryzury

Gdy podczas pokazu Valentino na wybiegu pojawiła się Kaia Gerber goście paryskiego Fashion Week oniemieli. Na głowie pięknej modelki powstał ogromny tapir! Ten pomysł zachwycił jednak Internautów, którzy od razu zabrali się do tworzenia memów z gigantyczną fryzurą w roli głównej.

5/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @instagram.com/danimcafeestylist/
5/10

6. Łuski we włosach

Trend na syrenie włosy w tym roku nieoczekiwanie osiągnął nowy poziom. Zamiast koloryzacji a'la syreni ogon czy stylizacji pasm solą morską fryzjerzy postawili na... wycinanie we włosach łusek! My jednak zdecydowanie wolimy klasyczną fryzurę w stylu Ariel.

6/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @instagram.com/dentalarthumor/
6/10

5. Paznokcie w kształcie zębów

Ktoś, kto wymyślił ten manicure na pewno nie boi się dentysty. Palce zakończone lśniącymi, białymi zębami to jeden z najdziwniejszych i najbardziej niepraktycznych trendów, jaki widzieliśmy w tym roku...

7/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @instagram.com/bodyography/
7/10

4. Ogrodowe brwi

Ogród stworzony na brwiach to idealny pomysł dla wszystkich miłośników natury! Zielona trawa, kolorowe kwiaty i fruwające motylki wyglądają naprawdę spektakularnie. Pamiętaj jednak, żeby ich nie podlewać...

8/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @instagram.com/origi_nail_ity/
8/10

3. Korkociąg w paznokciach

Brak korkociągu? To nie problem! Z tym manicurem żaden korek nie będzie Ci straszny. Efekt 'wow' gwarantowny.

9/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @instagram.com/hannahdoesmakeupp/
9/10

2. Halo brows

Brwi przechodziły w tym roku różnorodne transformacje. Te zdecydowanie zajmują pierwsze miejsce w rankingu tych najdziwniejszych. Dzięki tegorocznym trendom panującym na Instagramie w kwestii brwi nic nas już nie zdziwi.

10/10
najdziwniejsze urodowe trendy 2018
Copyright @AFP/EAST NEWS
10/10

1. Brokatowa twarz

Wszelki błysk, zarówno w modzie, jak i w urodzie był w tym roku był bardzo modny. Niektórzy wizażyści wzięli sobie jednak to za bardzo do serca i brokatem obsypali... całą twarz. Efekt? Modelki zamiast zachwycać wyglądały jak z innej planety.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.