Donald Tusk, Kasia Tusk, Papież Franciszek
Fot. ETTORE FERRARI/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Tusk pokazał wnuczkę na rodzinnym zdjęciu z Watykanu!

Córeczka Kasi Tusk jest śliczna!

Ksenia Krasko 5 października 2019 16:15
Donald Tusk, Kasia Tusk, Papież Franciszek
Fot. ETTORE FERRARI/AFP/East News

W styczniu tego roku Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą, ale na jej portalach społecznościowych właściwie nie pojawiają się zdjęcia z córeczką, ponieważ blogerka starannie pilnuje prywatności. Wyjątek postanowił zrobić dumny dziadek, Donald Tusk, który opublikował rodzinne fotografie z ważnego dla niego dnia.

Donald Tusk z rodziną w Watykanie

Donald Tusk wraz z całą rodziną wybrał się na audiencję do papieża Franciszka w przeddzień inauguracji Nadzwyczajnego Zgromadzenia Synodu Biskupów, na którym poruszony będzie temat Amazonii. Nie zabraknie rozmów o ochronie środowiska, oraz zagrożeń wynikających ze zmian klimatycznych.

Byłemu premierowi towarzyszyła żona Małgorzata i dzieci, czyli syn Michał z żoną Anną oraz córka Katarzyna ze Stanisławem Cudnym. Na tak ważnym spotkaniu nie zabrakło wnuków Donalda Tuska – trzech synków Michała, oraz malutkiej córeczki Kasi Tusk. Polityk nie mógł nie pochwalić się tak cudną gromadką na portalach społecznościowych!

„Z rodziną u Papieża Franciszka. Właśnie przedstawiam swoją wnuczkę”, napisał szef Rady Europejskiej na swoim Twitterze. Podczas rozmowy, która trwała około 10 minut, Donald Tusk poinformował, że jego kadencja dobiega końca. „Ofiarowałem dąb do ogrodów watykańskich, symbol siły i nadziei”, ujawnił na Instagramie, publikując kilka rodzinnych zdjęć. Zobaczcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czekając na bardzo ważny moment.

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…