Donald Tusk, Kasia Tusk, Papież Franciszek
Fot. ETTORE FERRARI/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Tusk pokazał wnuczkę na rodzinnym zdjęciu z Watykanu!

Córeczka Kasi Tusk jest śliczna!

Ksenia Krasko 5 października 2019 16:15
Donald Tusk, Kasia Tusk, Papież Franciszek
Fot. ETTORE FERRARI/AFP/East News

W styczniu tego roku Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą, ale na jej portalach społecznościowych właściwie nie pojawiają się zdjęcia z córeczką, ponieważ blogerka starannie pilnuje prywatności. Wyjątek postanowił zrobić dumny dziadek, Donald Tusk, który opublikował rodzinne fotografie z ważnego dla niego dnia.

Donald Tusk z rodziną w Watykanie

Donald Tusk wraz z całą rodziną wybrał się na audiencję do papieża Franciszka w przeddzień inauguracji Nadzwyczajnego Zgromadzenia Synodu Biskupów, na którym poruszony będzie temat Amazonii. Nie zabraknie rozmów o ochronie środowiska, oraz zagrożeń wynikających ze zmian klimatycznych.

Byłemu premierowi towarzyszyła żona Małgorzata i dzieci, czyli syn Michał z żoną Anną oraz córka Katarzyna ze Stanisławem Cudnym. Na tak ważnym spotkaniu nie zabrakło wnuków Donalda Tuska – trzech synków Michała, oraz malutkiej córeczki Kasi Tusk. Polityk nie mógł nie pochwalić się tak cudną gromadką na portalach społecznościowych!

„Z rodziną u Papieża Franciszka. Właśnie przedstawiam swoją wnuczkę”, napisał szef Rady Europejskiej na swoim Twitterze. Podczas rozmowy, która trwała około 10 minut, Donald Tusk poinformował, że jego kadencja dobiega końca. „Ofiarowałem dąb do ogrodów watykańskich, symbol siły i nadziei”, ujawnił na Instagramie, publikując kilka rodzinnych zdjęć. Zobaczcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czekając na bardzo ważny moment.

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!