Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Takie zdjęcia to u niej rzadkość. Kasia Tusk z mężem i córką na wspólnej fotografii!

„Tylko wywołać i powiesić na ścianie!”, piszą internauci

Gabriela Czernecka 26 sierpnia 2019 11:45
Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański

Kasia Tusk to jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Autorka bloga Make Life Easier podzieliła się z fanami uroczą fotografią z mężem i córeczką. Taki widok to rzadkość na jej profilu. Influencerka niechętnie dzieli się  szczegółami ze swojego życia. Na Instagramie nie pokazuje swojego męża, Stanisława Cudnego, ani kilkumiesięcznej córeczki. Teraz postanowiła jednak zrobić wyjątek i pokazała rodzinną fotografię. 

Kasia Tusk - rodzinne zdjęcie na Instagramie

Kasia Tusk pod koniec stycznia po raz pierwszy została mamą. Informację potwierdziła w dyskretny spoób w swoich social mediach na początku lutego. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Sopotu, a pod spodem bardzo sugestywny wpis: „Wczoraj udało nam się wychylić nosa z mieszkania. Miłe uczucie po kilkunastu dniach. Podziękowania dla pogody, która podarowała nam trochę słońca. Dziś znów pochmurno”, napisała. 

Z kolei na swoim blogu zamieściła wówczas najnowszą stylizację, którą podpisała: „Ostatnie kilka dni spędziłam w domu, więc uznałam, że to dobra okazja, aby tym razem pokazać typowo domowy strój. Tym bardziej, że jesteśmy dziś świadkami prawdziwej mody na „homewear”. Ja najbardziej lubię łączyć ubrania w podobnej palecie barw, najlepiej z miękkich naturalnych dzianin”, mieliśmy okazję przeczytać. Nie zabrakło także pięknych, minimalistycznych fotografii, na których nie widać już było ciążowych krągłości. Blogerka w ten bardzo dyskretny sposób potwierdziła, że właśnie została mamą.

Od tamtej pory na profilu Kasi Tusk na Instagramie nie pojawiały się jej zdjęcia z córeczką. Tym razem blogerka zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię nie tylko z córeczką, ale i mężem Stanisławem. Co prawda, nie widzimy ich twarzy, ale to i tak niezwykła niespodzianka dla fanów Kasi, którzy zawsze z niecierpliwością czekają na to, by ich idolka ujawniła nieco kulisów ze swojego życia. „Moje słońce, mój księżyc i wszystkie moje gwiazdy”, podpisała zdjęcie Kasia. 

Fani influencerki byli oczywiście zachwyceni niecodziennym zdjęciem. „Przepięknie. Tylko wywołać i powiesić na ścianę!”, brzmi jeden z komentarzy. „Miło patrzeć na młodych, szczęśliwych ludzi”, dodaje drugi internauta. Faktycznie, zdjęcie jest naprawdę piękne! Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.