Donald Trump Jr., Vanessa Trump
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump Jr. rozwodzi się z żoną po 12 latach! Dlaczego?

„Mamy pięcioro dzieci i one są najwyższym priorytetem”

Olga Figaszewska 16 marca 2018 17:00
Donald Trump Jr., Vanessa Trump
Fot. Getty Images

Wydawało się, że są małżeństwem idealnym. Informacja o ich rozstaniu zaskoczyła całą Amerykę. Donald Trump Jr. i jego żona, Vanessa po dwunastu latach wspólnego życia zdecydowali zakończyć swój związek i pójść własnymi ścieżkami. Co skłoniło ich do podjęcia tak trudnej decyzji?

Rozwód Donalda Trumpa Jr. i Vanessy Trump

Okazuje się, że to co idealne małżeństwo Donalda Trumpa Jr i jego żony to fikcja.  Vanessa Trump wystąpiła o rozwód. Para wydała wspólne oświadczenie, w którym poprosiła o uszanowanie prywatności ich rodziny. Wspólnie wychowywali piątkę dzieci.

„Po 12 latach wspólnego życia postanowiliśmy pójść osobnymi ścieżkami. Zawsze będziemy mieć ogromny szacunek dla siebie i naszych rodzin. Mamy pięcioro pięknych dzieci i one pozostają naszym najwyższym priorytetem. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności”, czytamy. Podobno w ich związku nie układało się od dawna. Ostatnio pokazali się oficjalnie w marcu 2017 roku na nartach w Aspen.

Przyczyny rozpadu związku Trumpów do tej pory nie zostały ujawnione. Nie przeszkadza to jednak amerykańskim tabloidom w generowaniu kolejnych plotek i spekulacji. Podobno Donald Jr. całkowicie poświęcał się pracy, a to nie podobało się jego żonie. Wydaje się, że ich relacje zostały zaostrzone przez incydent z białym proszkiem i częste podróże Trumpa Jr., przez co czuła się coraz bardziej osamotniona. Poza tym: „Zawsze był wyrazisty i jasno komunikował, co mu się nie podoba. Vanessę to męczyło”, miał powiedzieć znajomy pary.

Związek Vanessy i Donalda Jr. Trumpów

Donald Trump Junior jest pierworodnym synem 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych i czeskiej modelki, Ivany Trump. Biegle mówi w ojczystym języku matki. Urodził się w Nowym Jorku 31 grudnia 1977 roku. Razem z siostrą Ivanką i bratem Ericiem jest wiceprezesem Trump Organization.

Wcześniej gościnnie występował w reality show ojca – The Apprentiance. W 2005 roku poślubił modelkę Vanessę Haydon, z którą ma pięcioro dzieci: dwie córki i trzech synów. Vanessa w przeszłości zajmowała się modelingiem. Zagrała również w kilku filmach.

Uważacie, że to ich ostateczna decyzja? 

 

 

Family photos 😻 {5/6} #donaldtrump #trump #vanessatrump #ivankatrump

Post udostępniony przez Vanessa Trump✨ (@vanessatrumpfan)

Donald Trump Jr., Vanessa Trump
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…