O TYM SIĘ MÓWI

To pierwsze wyjście Dominiki Tajner-Wiśniewskiej od ogłoszenia rozwodu!

Żona Michała Wiśniewskiego tryskała humorem...

Sabina Zięba 16 marca 2019 15:15
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Kilka dni temu media obiegła szokująca informacja o rozwodzie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego. Mimo wcześniejszych burzliwych związków wokalisty, wydawało się, że tym razem w końcu odnalazł szczęście. Tworzyli zgrane małżeństwo przez 7 lat. Druzgocząca informacja bardzo dotknęła gwiazdę, która stwierdziła, że z całych sił będzie walczyć o ten związek. Teraz Dominika po raz pierwszy od ogłoszenia rozstania pojawiła się publicznie. I zachwycała wyglądem!

Dominika Tajner-Wiśniewska na widowni Tańca z Gwiazdami

Choć każdy przypuszczał, że córka Apoloniusza Tajnera wylewa morze łez w domowym zaciszu, ta postanowiła uciąć plotki i mimo tego, że w zeszłym tygodniu pożegnała się z Tańcem z gwiazdami, teraz pokazała się na widowni programu, by dopingować swoich kolegów z parkietu.

Pojawiła się tam w czerwonej sukience maxi, która pięknie kontrastowała z kolorem włosów. Zadbała również o fryzurę, zachwycając regularnymi falami. Na jej twarzy nie było widać oznak smutku, a wręcz przeciwnie - gwiazda tryskała dobrym humorem w towarzystwie swojego partnera z show, Wojciecha Jetschke. Podobno to właśnie zazdrość o jego osobę skłoniła Michała Wiśniewskiego do złożenia pozwu o rozwód.

Sam tancerz w rozmowie z Party.pl powiedział, że jest tak samo zaskoczony rozstaniem pary, jak Dominika. „Michał pojawiał się na treningach zawsze w świetnym nastroju, przerywał swoje koncerty, by obejrzeć w telewizji taniec żony i w żaden sposób nie okazywał zazdrości”.

Wiadomo również, że w ciężkich chwilach Dominika może liczyć na wsparcie... Justyny Żyły. Obie panie podobno zaprzyjaźniły się na planie show, a małżonka wokalisty była osobą, która najbardziej pomogła byłej partnerce skoczka narciarskiego w zaaklimatyzowaniu się w Warszawie. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała: „Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć”.

Myślicie, że Dominika naprawdę się nie przejmuje, czy tylko robi tzw. „dobrą minę do złej gry”?  

Fot. TRICOLORS/East News

Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!