Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dominika Tajner zabrała głos w sprawie milionowych małżeńskich długów!

Słowa żony Michała Wiśniewskiego nie spodobały się internautom...

Weronika Kostyra 31 marca 2019 09:39
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Głośne rozstanie Michała Wiśniewskiego z żoną, Dominiką Tajner, od kilku tygodni budzi duże emocje. Atmosferę podgrzewały dodatkowo doniesienia o olbrzymich długach pary. Lider Ich Troje jest znany ze swojej skłonności do hazardu i nieprzemyślanych inwestycji. Dominika Tajner po raz pierwszy skomentowała całą sytuację. Niestety jej wypowiedź wywołała kolejną burzę…

Dominika Tajner o długach

W ciągu długoletniej kariery Michał Wiśniewski zdołał roztrwonić majątek o równowartości 35 milionów złotych. Przyczynami były między innymi nieprzemyślane decyzje, problemy ze spłatą zobowiązań, hazard oraz uzależnienie od alkoholu, do których wokalista sam się przyznał. Wcześniej małżonkowie nie chcieli komentować swojej sytuacji finansowej. Dopiero teraz odniosła się do niej Dominika Tajner, pisząc na Instagramie: „Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać”.

Niestety fanom nie spodobała się jej szczerość. Twierdzą, że wypowiedź daje do zrozumienia, że małżonkowie nie mają zamiaru spłacać swoich długów. Zaczęli wypominać w komentarzach, że należy spłacać zaciągnięte zobowiązania, a podobne wyznania są nie na miejscu. „Co za bezczelność! Trzeba mieć tupet, żeby tak się obnosić z taką porażką”, czytamy w jednym z komentarzy.

Czy rzeczywiście Dominika Tajner powinna podobną uwagę zachować dla siebie? 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!